Palju õnne Ardo Niinre – 65!

2280

Tänavu 28. mail jõudis Raasiku abivallavanem Ardo Niinre olulise teetähiseni oma teel – 65 aastat sai täis. See on kindlasti tähis, mida tuleb meeles pidada ja mille puhul meenutada tehtut. Ettevalmistuselt on Ardo Niinre ajaloolane. See valdkond on talle südamelähedane tänagi.
Lisaks oma lemmikteemale on Ardo suure osa Eesti taasiseseisvumise järgsest ajast olnud aktiivne poliitik ja omavalitsustegelane. Ta on olnud tihedalt seotud Harjumaa 3 vallaga – koduvallas Kiilis on volikogu liige, Rae ja Raasiku vallas on juhtinud niiöelda pehmet valdkonda, ja nüüd vastutab selle eest Raasiku abivallavanema ametikohal.

Alati on talle meelejärgi olnud oma kogemuste jagamine lastele ning nii on Ardo pikka aega tegelenud õpetamisega Jüri gümnaasiumis ja viimastel aastatel Rae valla Vaida põhikoolis.

Ka pedagoogilises valdkonnas on Ardol tunnustusi, näiteks on kooli õpilased valinud ta kolmel järjestikul aastal (2004-2006) Jüri gümnaasiumi lemmikõpetajaks. Mis saab olla suurem tunnustus õpetajale, kui see, kui õpilased teda hindavad? Keegi pole tänaseni seda tulemust suutnud ületada. On olnud küll veel üks, kuid mitte kolmel aastal järjest. 

Ka käesoleval aastal on Ardol ette näidata saavutus, millest ehk väga palju pole räägitud – tema juhendatud Vaida kooli 9. klassi õpilane  on  saavutanud  I  koha  riigikohtu korraldatud õigusvõistlusel, kus seljatas erinevate niinimetatud eliitkoolide esindajad.

Lisaks on Ardo kõva spordimees, kellele on tähtis igapäevane tervisesport, kuid ka võistlustel osalemine. Tema eestvõtmisel on valminud Aruküla terviserada ja ka selle hooldamine on ta südameasi.

Ardo suurest südamest räägib seegi, et oma sünnipäevakutses kutsub ta üles kingitusele mitte mõtlema ja lisab, et kui keegi ikka väga soovib kingitust teha, siis oleks temale väga meeltmööda, kui tehtaks annetus EELK Harju-Jaani Ristija Johannese kogudusele Harju-Jaani hooldekodu rajamiseks.  Kui  keegi  soovib   Ardole  ja  kogudusele  rõõmu  teha,  avaldame koguduse kontonumbri EE862200221047386689.

Ardole jõudu tegude tegemiseks veel paljudeks aastateks!

Kolleegid Raasiku vallast

Eelmine artikkelKuusalu koolile TV 10 Olümpiastardi Harju finaali 2. koht
Järgmine artikkelArukülas avati endise vallavanema TOIVO VEENRE mälestuspink