Omavalitsuste talispordipäeva võitis Raasiku vald

3557

Reedel, 9. märtsil oli Anija vallas Voosel Harjumaa omavalitsuste 22. talispordipäev.

Võistluste kavas oli viis ala: miiniväli ehk lumesumbast pallide otsimine, vallajuhtide võistlus, mis koosnes presentkinnastega aja peale kirjaklambritest keti tegemisest ning hokilitrite ja palli täpsuslöökidest, lumes rahvastepalli mängimine, võistlus „Käime koos“, kus tuli võistelda kokkuteibitud jalgadega, ning teatevõistlus kelkudega.

Talispordipäeva võitis 131 punktiga Raasiku valla esindus koosseisus Heli Tomps, Alari Kruusvall, Andres Õunap, Gunnar Nuuma, Kaido Kirsip, Reino Reiljan ja Aare Ets. Miiniväljas saadi esikoht, juhtide võistluses oli Raasiku kolmas, rahvastepallis jagati viiendat kohta, meeskonnavõistluses saadi 7. ja teatevõistluses 8. koht.

Mullune võitja Anija vald sai 120 punktiga 6., Loksa linn 119 punktiga 7. ja Kuusalu vald 103 punktiga 12. koha. Loksa linn saavutas alavõidu teatevõistluses. Anija valla parim tulemus oli rahvastepalli teine koht, Kuusalu vald sai miiniväljas 5. koha.

Spordipäeval osales 17 võistkonda – 15 omavalitsustest ning maavalitsuse ja HOLi võistkonnad.

Järgmise, Harjumaa omavalitsuste töötajate ja volikogu liikmete 2013. aasta talispordipäeva peab korraldama tänavune võitja ehk Raasiku vald.

Eelmine artikkelVarastati katuseplekki
Järgmine artikkelKehra hoolekandekülas kerkivad esimesed kodud