Noorsootöö kaks nädalat

454

Tänavune üle-eestiline noorsootöö nädal „Tervis. Minu heaolu“ on pühendatud noorte vaimsele, sotsiaalsele ja füüsilisele tervisele. Terviseteemalised ettevõtmised on jaotatud kaheks – möödunud nädal oli rohkem suunatud noortega tegelevatele spetsalistidele ja käesoleval nädalal korraldatakse mitmesuguseid tervisega seotud üritusi noortele.

Kajastame seekord lehes Kuusalu noortekeskuse tegemisi ning tutvustame noorte uut omalaadset hobi – kepphobustega treenimist ja võistlemist. Noorsootöö nädala raames oli eelmisel laupäeval Kuusalus rahvarohke muusikafestival, seal esinenud kohalikest noortest muusikutest kirjutame lähemalt järgmises Sõnumitoojas.

Noorsootöö nädala üritused on samuti Kehra ja Aruküla noortekeskustes. Tuleval teisipäeval toimub Arukülas Raasiku valla noortekonverents, kus kuulutatakse esmakordselt välja Raasiku valla noor eeskuju.

Käimas on ka Kuusalu valla aasta noore konkurss, kandidaate on esitatud viis, neidki tutvustame järgmise nädala lehes. Kuusalu valla aasta noort tunnustatakse jaanuari alguses toimuval Kuusalu valla tänupeol.

Eelmine artikkelKuu­sa­lu val­la­tee­de ta­li­hool­da­jad va­li­tud
Järgmine artikkelKol­ga koo­lis saab tut­vu­da uue spor­dia­la­ga – keppho­bus­tel hüp­pa­mi­se­ga