Noored taotlevad Klara jaoks toetust internetifondist „Nopi Üles!“

2015
HARDI HINNI selja taga on vana kalatraaler Klara, millest Leesil peaks saama rannakalanduse ja merenduse õppetuba kuival maal.

HARDI HINN tegi koos sõpradega kalatraaleri Klara teisaldamisprojekti tutvustuseks videofilmi.

Kolga-Aabla noormees Hardi Hinn õpib Eesti Merekoolis vahitüürimeheks, sügisel alustab õpinguid kolmandal kursusel.
Viimastel nädalatel on ta koos Kolga kooli aegsete sõprade Ülo Pajutee, Ardo Rohi, Henri Lõukese  ja Raul Hannusega tegelenud filmimise ja videoklipi kokkupanekuga. Filmis räägitakse Tapurla rannas seisvast endisest kalatraalerist Klarast ja ideest viia laev Leesile rahvamaja vastas üle tee platsile, et seal korda teha. Juminda Poolsaare Selts plaanib avada Leesi rahvamajas rannakalanduse õpitoa. Traaler oleks õpikohana kasutuses oma poolsaare lastele ja mujalt tulnud huvilistele.
Filmi abil taotlevad noormehed toetust noorte piirkondlike ideede projektifondist „Nopi Üles!“, mille kaudu rahastatakse kodukoha arengusse kaasaaitavaid noorte­projekte kuni 2000 euroga. Fond on mõeldud 7-26aastaste noorte ideede elluviimise toetuseks.
Videofilm „Projekt Klara“ sai  nädalavahetusel valmis ning on leitav Yuotube`is, link pannakse Kuusalu Kuulutajasse.
Hardi Hinn: „Rahalist toetust on vaja selleks, et tellida suur kraana ja tuua traaler Leesile. Kui kogume filmile vähemalt 150 laiki, siis saame küsitud summa.“
Hardi Hinn jutustas, et teeb võimalusel kaasa Juminda Poolsaare Seltsi ettevõtmistes. Edaspidi tahab ta minna vabatahtlike merepäästjate kursustele, sel suvel aidata kasvatajana Juminda endises piirivalvekordonis peagi algavas laste merepäästelaagris.

Eelmine artikkelKes on fotol?
Järgmine artikkelKingitus Kuusalu abivajajale