MTÜ Arenduskoda jagab veebruaris 365 000 eurot

820

MTÜ Arenduskoda Leader-piirkonnas, kuhu kuuluvad Kuusalu, Vihula, Kadrina ja Tapa vald ning Loksa linn, avatakse järgmise aasta taotlusvoorud 5.-14. veebruarini. Kokku läheb jagamisele 365 000 eurot. Sellest elulaadiettevõtluse toetuseks 70 000 eurot, mikro- ja väikeettevõtete arendamiseks 130 000 eurot, kogukonnainvesteeringute toetuseks 90 000 eurot, ajaloo- ja kultuuripärandi väärtustamise investeeringutoetuseks 55 000 eurot ning kultuuripärandi hoidmiseks 20 000 eurot.

MTÜ Arenduskoda juhatus otsustas, et meetmest „Aktiivne ja tegus kogukond“ 2018. aastal toetusi ei jagata, kuna käesoleval aastal esitati sellesse meetmesse vähe taotlusi ning kavandatud toetusraha jagati ümber teistesse meetmetesse.

Arenduskoja tegevjuht Heiki Vuntus ütles, et seekord korraldatakse infopäevad kahes kohas – Tapal ning Kolgakülas: „Kindlasti tuleks neil, kes kavatsevad taotleda Leader-toetust, osaleda infopäeval või võtta ühendust meie nõustaja Tiina Viluga, sest oluliselt on muudetud taotluste esitamise korda. Nii rahataotlusprojektide esitamine kui ka taotluste hindamine toimub e-PRIA kaudu oluliselt uut moodi ning meie hindajatele tuleb teha samuti koolitus.“

Eelmine artikkelLok­sa muu­si­ka­koo­li on 45 aas­ta­ga lõ­pe­ta­nud 250 õpi­last
Järgmine artikkelKuu­sa­lu, Kiiu ja Kol­ga pea­tä­na­vad on val­gus­ta­tud ko­gu öö