Mälumänguhooaeg avati Leesil

706

Leesi rahvamajas peeti traditsiooniline mälumäng, millega avati piirkondlike mälumängude uus hooaeg. Mängu juht ja küsimuste koostaja oli seekord Kuusalu mälumängur Endel Rebane.

Tugeva lõpuspurdiga sai 65 punktiga mänguvõidu Kuusalu spordihoone võistkond Ürgne Jõud (Kadri ja Tõnu Idavain, Kaupo ja Kaarel Rüütsalu). Teise koha sai Tapurla küla võistkond (Artur Talvik, Ülo Kasema, Andres Parmas ja Olavi Sööt), nende kontosse kogunes 60 punkti. Soorinna küla ja Kuusalu aleviku ühine võistkond SooKuu (Anne Rootalu, Rein Jõe, Margit ja Matti Krönström) sai 59 punktiga kolmanda koha.

Noor Juminda võistkond (Anu Eek-Mägi, Aive Sarjas, Tarmo Amer ja Andrus Volmer) kindlustas 55 punktiga paremusjärjestuses neljanda koha.

Kahepunktiste vahedega järgnesid Kuusalu Kvartett (Krista Kirotosk, Mart Lahi, Laur Sits ja Elmo Rebane) ning võistkond Kabujalg (Katri Mangelsoo, Eelika Krasmus, Kalle Aasrand ja Tõnu Russak). 7.-8. kohta jäid jagama Leesi küla võistkond Vidijalg ja Juminda küla mälumängurid. Kokku osales sel jõuproovil 11 võistkonda.

Eelmine artikkelReostus Lohja järvel
Järgmine artikkelPikavere lasteaia-algkooli pargis avati õuesõppe paviljon