LIIS ADLER võitis Loo auhinnavõistlusel koroonas

1171

Lihavõttepühade ajal toimunud Loo 39. auhinnavõistlustel koroonas osales 58 meest ja 26 naist.

Esimesel päeval selgitati välja parimad üksikmängijad ja segapaarid. Nii naiste kui meeste esikolmik kogus 7 vooru jooksul võrdselt 11 punkti ning paremusjärjestuse määras koefitsient. Naiste hulgas võitis Liis Adler (Purekkari), Jaanika Laksi (Viljandi) ja Andrea Uustulndi (Tirts) ees. Esitosinasse jõudsid veel 6. Irina Kolk (Kehra), 7. Gerli Aver (Peningi) ja 10. Julija Lobanova (Peningi) ning 12. Taimi Vaupere (Kehra).

Meeste hulgas võitis Margus Saareoja (Tirts), järgnesid Erki Lepik, Gert Müil (Viljandi) ja Aleksander Michelis (Peningi). Esitosinasse jõudsid veel 5. Taavi Järve (Peningi), 6. Tõnu Kask (Viru- Nigula), 7. Kaupo Helm- Rosin (Kehra) ja 8. Janek Jaškov (Peningi) 10 punktiga ning 9. Armo Aas (Haiba), 10. Gennadi Tšiž (Peningi), 11. Urmas Mererand (Tirts) ja 12. Priit Pappel (Purekkari) 9 punktiga.

Segapaaride hulgas oli kindel võitja Andrea Uustulnd – Mihkel Lepist (Tirts), järgnesid Talvi Tarbe – Urmas Mererand (Tirts) ja Taimi ning Allan Vaupere (Kehra).

Naispaaride hulgas kogusid võrdselt punkte Andrea Uustulnd- Taimi Vaupere ning Liis Adler – Daisi Part, kuid omavahelise mängu võit järjestas paarid toodud järjekorras. 3. koha võitsid Kai Mererand – Mari-Liis Ummik (Tirts) ja 4. jäid Gerli ja Gedi Aver (Peningi).

Meespaaride seas võitsid 22 paari konkurentsis koroonaklubi Purekkari president Tarmo Laanela – Allan Vaupere, järgnesid 2. Kaupo Helm-Rosin – Margus Saareoja, 3. Ants Verk (Kehra) –Urmas Mererand, 4. Alon Pärlin – Erki Lepik (Kehra/Viljandi), 5. Janek Jaškov – Mihkel Lepist ning 6. Aleksander Michelis – Guido Trees.

Eelmine artikkelTehti kahjutuks käsigranaat
Järgmine artikkelHarju Laululapse võidud Kolka, Kuusallu, Kehrasse ja Loksale