Liiklusohutuse noori propageerijaid ootab Prantsusmaa

850

1. märtsini 2012 saavad põhikooli õpilased osaleda üle-eestilisel konkursil „Sinu idee, Sinu algatus”, mis propageerib liiklus­ohutust ja/või keskkonnasäästlikke liiklemisviise. Konkurss on korraldatud Renault’ haridusprogrammi „Ohutu liiklemine kõigile” raames. Võitnud õpilasgrupi liikmed osalevad rahvusvahelises finaalis, mis toimub Prantsusmaal, Pariisi lähedal Disneylandi lõbustuspargis.

Konkurss on kollektiivne, lapsed peavad 1. märtsiks välja mõtlema ja korraldama kohaliku kampaania, mis propageerib liiklusohutust ja/või keskkonnasäästlikke liiklemisviise.

Osalemiseks tuleb veebilehe www.ohutuliikleminekoigile.ee kaudu saata: avaldus; kohaliku kampaania raames toimunud tegevustest aruanne;  kampaania elluviimist esitlev dokumentatsioon suvalises kunstilises vormis: pilt, audio- või videosalvestis (postiaadress veebilehel).

Iga õpilasrühm saab veebilehelt alla laadida elektroonilise käsiraamatu.

Konkursile saadetud projekte hindab partnerite ja korraldajate esindajatest koosnev žürii, kes valib järgmisesse vooru välja viis rühma ning annab välja 15 eriauhinda. Viis parimat võistlevad peaauhinnale konkursi finaalis, mis toimub 2012. aasta aprillis Tallinnas.

Eelmine artikkelNaine jooksis vastu sõidukit
Järgmine artikkelKuusalu vabatahtlik päästekomando on plaanis tööle saada kulupõlengute ajaks