Leesi poe taastamisel jälle samm edasi

36

Kui Leesi Tarwitajate Ühisuse juhatuse liige Artur Talvik postitas sotsiaalmeediassse eelmise nädala lõpus teate, et endises postkontoris töötab pakiautomaat, kogus see rohkem kui 600 laiki ehk meeldimist. Ka ühisuse enda Facebooki võrgustikus tuli uudisele üle paarisaja tunnustuse.

„See teeb tuju heaks. Tundub, et oleme õigele nupule vajutanud ning ajastus on õige, riik on koroonaviiruse pärast lukku pandud, poodides käiakse vähe ja vajalik kraam tellitakse internetist, postiautomaate on väga vaja,“ kommenteeris ta lehetoimetusele.

Tagasisidet ja tunnustust on Leesi poemaja taastajad saanud kaasaegse postkontori avamise kohta mitmelt poolt. On ka uuritud, kuidas saaks enda kogukonnaga tema samamoodi. Artur Talvik tõdeb, päris nii ka ei käi, et korrastad ruumi ja teatad postipakke vedavale firmale, tulgu pakiautomaatidega kohale. Ettevõte vaatab, kuidas pakid on sealkandis seni liikunud, kas on saadetud rahvusvahelisi pakke, kui palju on piirkonnas elanikke – teenus peab olema firmale kasulik.