Laste ujumisvõistlus Kuusalu ujulas

1323

Eelmise aasta detsembris kutsus Loksa ujula Kuusalu ujumis­treeningute lapsi Loksale võistlustele, et ujumistreeningutel käivate sealsete lastega omavahel mõõtu võtta. Kuusalu Spordikeskusega lepiti kokku, et kevadel korraldatakse vastu külaskäiguga võistlus Kuusalus.

See toimus neljapäeval, 29. märtsil nime all Kuusalu Kevad. Ujumisvõistlusel osales ligi 90 last, neist 20 treenivad Loksal treener Monika Tõnningu käe all.
Olid ka mõned individuaalvõistlejad. Veel osalesid Kuusalu ujulas Indrek Sei Ujumiskoolis treener Maria Trei käe all harjutavad nooremad vanuseklassid ja Kuusalu keskkooli ujumisringis käivad treener Ott Soone hoolealused. Kõige rohkem oli osavõtjaid 1.-2. klassi laste seas, poisse 21 ja tüdrukuid 20.

Ujuti kahel viisil, vabalt ja selili, distants oli noorematel 25 ja vanematele 50 meetrit. Vabalt­ujumises saavutasid esikoha 9.-12. klassi arvestuses Miron Storozev ja Anne Grethe Tuisk, 5.-8. klass Aleksei Nefjodov ja Getter Annette Oja, 3.-4. klass Anton Vitulev ja Ingrit Rebane, 1.-2. klass Ats Soosalu ja Anett Kirt ning lasteaia arvestuses olid parimad Patrick Nool ja Epp Tammemäe. Seliliujumises saavutasid esikohad 9.-12. klassi õpilastest Indrek Rebane ja Elsbeth Link, 5.-8. klassidest Mattias Idavain ja Getter Annette Oja, 3.-4. klasside arvestuses Anton Vitulev ja Helena Urva, 1.-2. klassi lastest Jakob Oja ja Anett Kirt.

Võistluste protokolliga saab tutvuda Kuusalu Spordikeskuse kodulehel.

Eelmine artikkelKorteris toimus vargus
Järgmine artikkelLoksa päästekomando sai 20aastaseks