Kuusalu vallaeelarvest antakse sportlastele 1175 eurot, spordiüritustele 3825 eurot

940

Kuusalu vallavalitsus kinnitas sporditoetused kogusummaga 5000 eurot.

Individuaalsportlastest saavad vallalt toetust kõik, kes taotlesid, kuid olulisemalt väiksemas mahus: karatekale Tanel Paabole antakse 300 eurot, kergejõustiklane Severi Jõõras, invaujuja Brenda Tilk, võistlustantsija Sten-Hendrik Trauss ning karatekad Karl Taal ja Kadri Ustav saavad kõik 175 eurot.

Kokku oli taotluste maht 13 323 eurot, ent tänavuses vallaeelarves on sporditoetusteks 5000 eurot. Kuusalu Matkaseltsi projekti Rattaga Külla 2013 toetatakse 150 euroga, Turbuneeme Külaseltsi Pärispea poolsaare jüripäeva jooksu 50 euroga, sama palju saavad ka Teet Kallaste Kasispea küla võistkondliku triatloni ja Juminda Külaselts Juminda triatloni jaoks.

Kiiu Arendusele antakse 150 eurot rattamatkale „24 tunniga ümber Kuusalu valla“ ning Kolgaküla Seltsile 50 eurot valla meistrivõistlusteks lauatennises.

Kolga Palliklubile eraldatavad toetussummad on ülevallaliste võistluste läbiviimiseks: 200 eurot võrkpalli-, 100 eurot rannavõrkpalli- ja 50 eurot sulgpalli meistrivõistlusteks.

Valgejõe Seltsimaja saab 50 eurot laste spordipäevaks, Mait Meigas sama palju valla meistrivõistlusteks piljardis ning ka Suurpea MTÜ Pärispea poolsaare kiiksuga kuuevõistluseks ja Endel Rebane valla meistrivõistlusteks võistkondlikus mälumängus.

Ka spordiklubide taotlused olid suuremad, kui eelarvesse kavandatud rahasumma võimaldas. Suurima toetuse – 500 eurot – saab karateklubi IVL võistlustel ja laagrites osalemiseks. Kuusalu valla lahtisteks meistrivõistlusteks karates antakse IVLile 200 eurot. Kuusalu Tenniseklubile antakse võistluste korraldamiseks 175 eurot.

Kuusalu Spordiklubi toetussummad on: 400 eurot noor­sportlaste võistlustel osalemiseks, 200 eurot treeninglaagriks, 200 eurot lauritsapäevajooksu korraldamiseks, 250 eurot väikelaste kergejõustikupäevaks ja sama summa ka valla kergejõustiku meistrivõistlusteks.

Kolgaküla SK Rada saab 225 eurot ETV-Swedbank noorte suusasarjas osalemiseks ja 75 eurot valla meistivõistlusteks murdmaasuusatamises. Kuusalu Rattaklubile antakse 200 eurot valla meistrivõistlusteks maastikurattasõidus ning Keila Swimclub Kuusalu osakonnale 100 eurot ujumisklubi üritusteks.

Eelmine artikkelRaasikul põles autokong
Järgmine artikkelRaasiku seminaril kõneleti tuulikutest, päikesepaneelidest, õhksoojuspumbast