Kuusalu valla ujumise meistrivõistlustel rekordarv osalejaid

1887

Ujumistreenerid otsustasid tuua algselt täiskasvanute võistlusena mõeldud valla ujumise meistrivõistlusele ka lapsed. Seekordsel, juba viiendal võistlusel oli osalejaid 65, neist nooremas vanuseklassis, kuni 13aastaseid 41. Lisaks muudatusele vanuseklassides viisid uued korraldajad, ujumistreener Marianne Seiman ja Indrek Sei ujumiskooli treener Maria Trei läbi muudatuse ka alade valikus. Uute aladena lisandusid 50 m liblikujumine ja 100 m kompleks, ära jäi 100 m vabaujumine.

Võitjad alade kaupa ja vanuseklasside järjestuses: 50 m vabalt: Carmen Piiroja ja Mattias Idavain; Getter Annette Oja ja Miron Storožev; Marianne Seiman ja Heikki Kilkson; Karin Viruneem ja Margus Keerma.

50 m rinnuli: Aidi Gerde Tuisk ja Jakob Mathias Oja; Getter Annette Oja ja Miron Storožev; Age Tuisk ja Jaanus Randlaht; Karin Viruneem ja Tarmo Trei.

50 m selili: Ingrid Rebane ja Mattias Idavain; Marie Helen Blomerius ja Indrek Rebane; Age Tuisk ja Jaanus Kamber; Karin Viruneem ja Rein Kane.

50 m liblikat: Aidi Gerde Tuisk ja Patrick Nool; Katariina Nyyssönen ja Miron Storožev; Age Tuisk; Karin Viruneem ja Rein Kane.

100 m kompleksi: Ingrid Rebane ja Mattias Idavain; Getter Annette Oja ja Indrek Rebane; Marianne Seiman; Karin Viruneem ja Rein Kane.

Eelmine artikkelMiks lahkute Kuusalu Soojuse juhatuse esimehe kohalt?
Järgmine artikkelRaasiku vallas kadunud 90aastast naist tulid otsima vabatahtlikud päästjad