Kuusalu-Sipoo sõprusturniir võrkpallis

938

Laupäeval, 16 mail peeti Kuusalu spordikeskuses Kuusalu ja Sipoo valla sõprusturniir võrkpallis. Kuusalu valda esindasid  kaks nais- ja meeskonda Kolgast, osalesid ka Loksa Shipyardi mehed ning  nais- ja meeskond Sipoost.

Naiste arvestuses jäi rändkarikas taas Kolga võrkpalluritele – Kolga I võistkond alistas nii Sipoo kui Kolga II võistkonna tulemusega 3:0, teise koha otsustanud mängus sai Sipoo 2:1 jagu Kolga IIst. Võidukas võistkonnas mängisid Signe Teesalu, Melika Kindel, Jane Vahtras, Kairit Talts, Anne-Lii Idavain, Rutt ja Riin Riiberg.

Ka meeste turniir nelja võistkonna vahel lõppes Kolga I võistkonna võiduga. Kergelt ei tulnud neile ükski võit – nii Sipoost kui Loksast saadi jagu tulemusega 2:1, eriti tasavägine ja võitluslik oli mäng soomlastega. Teise koha saavutas Sipoo võistkond, kolmas oli Loksa Shipyard ning neljandaks jäi Kolga II meeskond. Üle kuue aasta taas rändkarika enda valdusesse saanud Kolga võistkonnas mängisid Janek Spiridonov, Reijo Tamm, Kristjan Prüüs, Rain Koha, Kullar Veersalu, Ain ja Ago Katvel. Aasta pärast kohtutakse taas Sipoos.

Eelmine artikkelBensiinijaama rööv
Järgmine artikkelHarju pensionärid pidasid Kolgakülas kevadpidu