Kuusalu Rattaklubi noored olid nädalavahetusel tublid

759

Laupäeval, 18. mail sõideti Kuressaares Eesti MV III etapp kriteeriumisõidus. M/N-12 klassi 4×1,5 km distantsil sai Stefan Lootus tihedas finišiheitluses 1. koha, Aidi Gerde Tuisk pidi vaid ühe tütarlapse paremust tunnistama ja tasuks 2. koht. Marc-Daniel Paul sai selles sõidus 32 võistleja konkurentsis 13. koha.

Pühapäeval, 19. mail oldi Tallinna rattamaratoni stardis Kõrvemaal. 59 km distantsil sai Alar Kupp 1009 lõpetaja seas 114. koha, olles M-18 juunioridest viies.

M-16 poistest sai 10. koha Kristjan Tammaa 29 km pikkusel poolmaratonil, kus Joosep Agu, Pärtel Lahtvee, Stefan Lootus ja Marc-Daniel Paul olid M-14 poiste arvestuses 37 lõpetaja seas 15., 16., 20. ja 25. Aidi Gerde Tuisk sai oma esimesel poolmaratonil N 14-16 tütarlaste arvestuses 15. koha.

Enne maratoni peetud lastesõitudel sai N-8 vanuses 1. koha Liisa Veronika Paul ja M-8 poistest 3. koha Mikk Kirsimaa. Kolmanda koha karikatega tulid koju ka Rain Roos M-10 ja Stefan Lootus M-12 klassis. 4. kohaga pidid leppima Pärtel Lahtvee ja Aidi Gerde Tuisk. Marc-Daniel Paul, Jan Eric Daniel, Artur Kupp ning Rico Lehiste said M-12 poistest 7., 8., 9. ja 10. koha.