Kuusalu Rada ja Raasiku Joker osalesid aastalõputurniiril

2399

Kuusalu JK Rada ja Raasiku FC Joker meeskonnad aasta lõpus Kalevi spordihallis Triobeti Aastalõputurniiril alagrupist edasi ei pääsenud.
II liiga piirkondade 9.-14. kohtade võistkondade ning III liiga piirkondade võitjate turniir oli kolmapäeval, 23. detsembril. 16 võistkonda jagati 4 alagruppi, iga parim pääses poolfinaali.
Kuusalu JK Rada võistles D-alagrupis koos Tallinna FC Forza, Tartu FC Merkuuri ja FC Kuressaare IIga ning jäi 1 punktiga alagrupi viimaseks. Esimeses mängus kaotas Kuusalu meeskond Tartu FC Merkuurile 2:3. Rada väravad lõid Endrik Jäger ja Kristo Remmelgas. Teine mäng Kuressaare meeskonnaga lõppes 0:0 viigiga ning viimases mängus kaotati Tallinna FC Forzale 1:4, Kuusalu meeskonna värava lõi Mihkel Allemann.
Kuusalu meeskonnas tegid kaasa veel Rainer Blond, Kenneth Kröönström, Roman Potjomkin, Aleksandr Levin, Markus Sisas, Kris-Oliver Maiberg, Keijo Õunapu, Evgeni Smirnov, Rando Kapralov, Tauno Pajula, Keio Kivistik, Kristo Valdna, Kevin Kröönström ja Frank Roland Marcus.
Pühapäeval, 27. detsembril mängisid aastalõputurniiri esiliiga B meeskonnad. Osales 10 meeskonda, peale esiliiga B meeskondade ka FCF Tallinna Ülikool II liigast, kes tuli hiljem ka võitjaks. Võistkonnad jaotati kahte alagruppi, kummastki kaks paremat pääses poolfinaali.
Raasiku FC Joker sai oma poolfinaalis Maardu FC Starbunkeri ja Tallinna FC Ararat TTÜ järel 5 punktiga 3. koha ning edasi ei pääsenud. Esimeses mängus alistas Raasiku meeskond Tallinna FC Flora 2:0, väravad lõid Ott Reinike ja Rene Lill. Seejärel viigistati Maardu Starbunkeriga 1:1, Jokeri värava autor oli Rando Randjõe. JK Tallinna Kalevile jäi Raasiku meeskond alla 1:2, värava lõi taas Rando Randjõe ning viimane mäng Tallinna FC Ararat TTÜga viigistati 1:1, Jokerist oli resultatiivne Ergo Teino.
Raasiku meeskonnas mängisid veel Oliver Vunder, Rauno Reiman, Rauno Pruuli, Ervo Vaatmann, Egert Heintare, Rauno Esop, Priit Betlem ja Andres Dzestelov.

Eelmine artikkelKuusalu ja Raasiku vallas elanike arv kasvas
Järgmine artikkelKuusalu kergejõustiklased võistlesid Tallinna GP-l