Kuusalu, Raasiku ja Anija jalgpallurid olid võidukad

1413

Kahel eelmisel nädalal teenisid Eesti meistrivõistlustel erinevates liigades võistlevad Raasiku FC Joker 1993, Kuusalu JK Rada ühe ja Anija United kaks võitu, Joker ka ühe viigi.

Raasiku FC Joker 1993 alistas 6. juunil koduväljakul toimunud Eesti jalgpalli meistrivõistluste II liiga ida-põhja alagrupi 10. vooru mängus JK Loo 6:0. Väravad lõid Rauno Esop, Priit Betlem, Rando Tamm, Karl Raimond Tamm, Ergo Teino ja Rando Randjõe.

Eelmisel nädalal kohtus Joker 1993 kaks korda JK Võruga, Eesti karikasarja raames teeniti 2:1 võit ning liigamängus lepiti 0:0 viiki. Mõlemad mängud olid üsna pingelised ja närvilised, karikavõistluste mängus lõi Jokeri esimese värava Ergo Teino, teine punkt saadi vastaste omaväravast.

Kuusalu JK Rada alistas III liiga ida tsooni 9.vooru kohtumises koduväljakul tulemusega 5:0 Tallinna Maccabi. Pärast Keijo Õunapu esimest väravat muutus vastane ebakindlaks ning JK Rada haaras initsiatiivi. Esimese poolaja teise värava lõi Joonas Kröönström. Teisel poolajal jätkus Kuusalu meeskonna ülemvõim. Kolmanda värava lõi taas Joonas Kröönström. Kahe ülejäänud värava autorid olid Markus Sisas ja Keijo Kivistik.

Veel enne seda võitu alistas Kuusalu Rada 5. juunil karikavõistluste 1/64-fnaalis koduväljakul suure ülekaaluga Tartu Ülikool Fauna 9:0. Kuusalu meestest tegid skoori Siim Tamm, Aleksandr Levin ja Denis Petrov esimesel poolajal ning Markus Sisas, Joonas Kröönström, Aleksandr Morozov (2 väravat) ja Keio Kivistik (2 väravat).

Rahvaliiga tugevama, A-tasandi 3. alagrupis mängiv Anija United alistas 8. juunil Kehra staadionil hooaja avamängus Saku Sporting RL-i 2:1. Anija meeskonna väravad lõid Owe Hallik ja Siim Urva. Teises, 11. juunil toimunud mängus, olid Unitedi vastaseks Nabalas sealsed Kohalikud Koprad. Anija jalgpallurid teenisid oma teise võidu 6:3. Unitedi kasuks lõi esimesel poolajal ühe värava Owe Hallik (penalti) ja kaks Villu Roomere. Teisel poolajal olid resultatiivsed Siim Urva, Owe Hallik ja Joonas Kuuskla.

Raasiku Valla FC mängis karikavõistluste 1/64-fnaalis Viljandis JK Fellin/Club Red vastu. Mänguaeg lõppes viigiliselt 1:1, Raasiku kasuks lõi värava Fred Metsmaa, penaltitega võitis mängu Raasiku 4:1. Raasiku meestest lõid penalteid Fred Metsmaa, Riivo Pall, Vladimir Lorens ja Risto Pahka.