Kuusalu lasteaed võitis Tiptiptap Facebooki-hääletusega kiige

906

„See oli kogukonna võit,“ kommenteerib lasteaia direktor ASTRID MEISTER Facebookis antud 2918 häält.

Firma Tiptiptap korraldas kogu oktoobrikuu jooksul auhinnamängu, mille võitjale oli ette nähtud kahekohaline õuekiik maksumusega 1263,60 eurot. Lasteaiad said kandideerida, neile tuli hääli anda Facebookis. Kokku kandideeris 38 lasteaeda.

Tiptiptap teatas neljapäeval, 1. novembril, et kiikesid otsustati välja anda kaks, kuna kogu kuu vältel tegid esikoha nimel kõige tublimalt tööd kaks lasteaeda: Kuusalu lasteaed Jussike, kes kogus 2918 häält, ja Kehtna lasteaed Siller, kellele anti 2304 häält.

Kuusalu lasteaia juht Astrid Meister: „Mõtlesime, et kasutame võimalust. Sõimelastele on meil õues aiakesega eraldatud ala, kus on kaks liivakasti ja vedrukiike ning väike liumägi, suuremat kiike seni polnud. Väga südantsoojendav on, et nii paljud tulid üleskutsega kaasa ja hääletasid meie poolt.“

Ta rääkis, et hääletusaja jooksul läks pinge järjest suuremaks, kogu aeg jälgiti, kuidas hääli lisandus: „Kord oli Kehtna lasteaed eespool, siis jälle meie. Võistlus kujunes Kehtna ja Kuusalu kogukondade omavaheliseks rebimiseks. Lasteaia töötajad, hoolekogu liikmed ja teised lapsevanemad tegid kampaaniat, kutsusid tuttavaid üles hääletama meie poolt. Täname kõiki, kes tegid meiega mängu lõpuni kaasa, jagasid infot ja andsid poolthääle.“

Tiptiptap on juba võtnud Kuusalu lasteaiaga ühendust, auhinnakiike on kavas tulla paigaldama sel nädalal.

Kuusalu lasteaias Jussike on 9 rühma, kus käib 196 last. Sõimeealiste õuealale viiakse kahe rühma lapsed – 3aastased ja nooremad.