Kuusalu kooli poisid on Harjumaa rahvastepalli meistrid

1360

Laupäeval, 7. novembril selgitati Kiilis Harjumaa tänavused koolidevahelised meistrid rahvastepallis 4.-5. klasside poiste hulgas.
Osales 26 võistkonda 24st Harjumaa koolist, kes jaotati kaheksasse alagruppi. A-alagrupis sai Kuusalu keskkool 2. koha: alistas Randvere kooli 2:0, kaotas Peetri koolile 2:1 ning võitis Harkujärve kooli 2:0.  F-alagrupi võitis Kehra gümnaasium, kes võitis nii Nissi põhikooli kui Risti/Padise põhikooli 2:0. Kohamängudes alistas Kuusalu keskkooli võistkond Jüri gümnaasiumi ja Ääsmäe põhikooli 2:0 ning Kehra gümnaasiumi võiskond võitis Loksa gümnaasiumi ja Keila kooli 2:1. Kuusalu ja Kehra koolide omavahelise mängu võitis Kuusalu 2:1 ning pääses sellega finaali. Finaalis mindi taas kokku Peetri kooliga, seekord võitis Kuusalu 2:1.
Harjumaa rahvastepallimeistriks tulnud Kuusalu keskkooli võistkonnas mängisid Argo Seljand, Karl Jaco Daniel, Rain Roos, Markus Lind, Aaron Allmägi, Risto Udusaar, Nils-Erik Möller ja Joosep Mürk, nende õpetaja on Margus Keerma.
Kehra gümnaasiumi võistkond sai 4. koha, Aruküla põhikooli I võistkond 5. koha, Loksa gümnaasium 11. koha, Raasiku põhikool 17. koha ning Aruküla põhikooli II võistkond 23. koha.
Esmaspäeval, 10. novembril osalesid Kuusalu kooli rahvastepallivõistkonnad – peale maakonnameistriks tulnud poiste ka 2. koha saavutanud tüdrukud – Viljandis toimunud piirkondlikul võistlusel, kus oli esindatud Harju, Pärnu, Järva, Jõgeva ja Viljandi maakonna võistluste 2 parimat poiste- ja 2 parimat tüdrukute võistkonda. Kuusalu kooli noormehed saavutasid seal 2. ja tüdrukud 4. koha.