Kuusalu keskkooli jooksjaid saatis edu Harjumaa meistrivõistlustel

378
Harjumaa murdmaateatejooksu võistlustel Kolgakülas võitsid 8.–9. klassi poiste 5 x 1000 m jooksu võitsid EVAR SAUL, JESSE LAUTER, BRUNO SERGIO TREUFELD, KAAREL PRIILINN ja MATTIAS HARTIKAINEN. Foto: Ilvard Eeriksoo

Kolgakülas peetud Harjumaa koolide murdmaateatejooksus teenisid Kuusalu keskkooli sportlased viis auhinnakohta.

Esikoha võitsid 8.–9. klassi poiste 5 x 1000 meetri teatejooksus jalgpalli kõrvalt ka jooksuga tegelevad Jesse Lauter ja Bruno Sergio Treufeld, jalgrattur Evar Saul, kõige kiiremat etapiaega näidanud kergejõustikurühma liige Mattias Hartikainen ja Kaarel Priilinn.
Samade klasside tüdrukute 5 x 500 meetri teatejooksus said teise koha Liisbel Almet, Mia Maria Lipsmäe, Maarja-Katherine Link, Emma Sofia Lootus ja Maria Victoria Parktal.

Kolmanda koha teenisid 6.–7. klassi tüdrukute 5 x 500 m jooksus Mariliis Tiits, Keitlyn Volkov, Emma Pirnpuu, Johanna Lee Eeriksoo ja Susanna Mirja Jõe, kuni 5. klassi tüdrukute 5 x 500 m teatejooksus Kirke Klemmer, Leelet Tummeleht, Siret Narusk, Lisette Laid ja Gerda Karolin Kriis ning 10.–12. klassi noormeeste 5 x 1000 meetri jooksus Uku Aasrand, Jarek Heinmaa, Ats Soosalu, Aaron Allmägi ja Ruudi Pirnpuu.

6.–7. klassi poiste 5 x 1000 meetri jooksus said kolmanda koha Aruküla põhikooli esindajad Karl Kompus, Andreas Kompus, Tristen Mardo, Uku Mathias Karbe ja Timo-Alen Prokopenko.

Kokkuvõttes oli Kuusalu keskkool kolmas ja Kehra gümnaasium neljas, põhikoolide arvestuses Aruküla põhikool kolmas ja Aegviidu põhikool kuues.

Arvukalt auhinnakohti pälvisid Kuusalu keskkooli kergejõustiklased ka septembris kodustaadionil peetud Harjumaa teatejooksude meistrivõistlustel.

Esikoha võitsid 6.–7. klassi tüdrukute 4 x 100 meetri jooksus Keitlyn Volkov, Mari-Liis Jürgenson, Miia Tomson ja Mariliis Tiits, samade klasside poiste 4 x 100 meetri jooksus Rihard Soom, Hendrik Madisson, Holger Tõnn Lõhmus ja Martin Plakk ning 8.–9. klassi neidude-noormeeste pendelteatejooksus Liisbel Almet, Liisa Loopere, Mia Maria Lipsmäe, Hanna-Liisa Kaarmann, Maarja Katherine Link, Ian Järve, Kaarel Priilinn, Jesse Lauter, Kent Clark Valge ja Mattias Hartikainen.

Peale selle jäi Kuusalu keskkooli neli teist kohta ja neli kolmandat kohta.

6.–7. klassi poiste 4 x 800 meetri jooksus lõpetas teisena Aruküla põhikooli võistkond.
Kokkuvõttes pälvis Kuu-salu keskkool esikoha ja Kehra gümnaasium oli kuues, põhikoolidest Aruküla põhikool viies.