Kuusalu Kalevi naiskond II liiga 7. kohal

809

Kuusalus on jalgpallitree­nin­guid korraldatud tüdrukutele ja naistele alates 2007. aastast. Sel aastal osaleti koostöös Tallinna Kaleviga Eesti meistrivõistlustel, kuna ainult kohalikest tüdrukutest koosneva naiskonnaga poleks pikka hooaega suutnud vastu pidada. Koostöö Tallinna Kaleviga oli mõlemale poolele kasulik – osa tüdrukuid said mängida ka esiliigas Tallinna Kalevi eest ning seal väravaid lüüa.

Naiste II liigas osales 10 võistkonda ning esmakordsel osalemisel võib 7. kohaga rahule jääda. Eriti sellega, et vaid korra 18 mängust said vastased kerge võidu – võistkondliku. Kaitsemängu toimimise tõttu ei olnud Kuusalu Kalevi naiskonnale kerge väravaid lüüa.

Järgmise hooaja eesmärk on kaitsemängu kõrval saada paremaks ka ründemängu ning lüüa rohkem väravaid. Parim väravakütt oli Pille Plakk, kes suutis enim väravaid lüüa hoolimata sellest, et enamikes mängudes täitis ta väravavahi rolli.

Võistkonna üks seniseid liidreid, Kelly Rosen, on Eesti naiste noortekoondise liige, esindades hiljuti Eestit U-17 Euroopa meistrivõistluste valikturniiril Tšehhis. Kelly Rosen mängib Kuusalu Kalevi naistega edaspidi vaid siseturniiridel, kuna liigas mängib alates kevadest FC Flora eest.

Ootan jätkuvalt uusi tüdrukuid ja naisi võistkonna treeningutele – huvi korral võtke ühendust aadressil info@kuusalukalev.ee.

Kuusalu Kalev soovib avada novembrist Kuusalus laste treeningrühma. Huvi korral tuleks täita ankeet www.face­book.com/kuu­sa­lu­ka­lev.

Eelmine artikkelRehatse külast leiti mürsk
Järgmine artikkelÜVK projektidega tehakse Loksa, Kehra, Kuusalu ja Kiiu eramajadele kanalisatsioon