Kuusalu JK Rada ja Raasiku FC Joker olid võidukad

871

Pühapäeval, 1. juunil peetud mängus alistas Kuusalu JK Rada võõrsil tulemusega 2:0 JK Koeru, Raasiku FC Joker 1993 võitis Tartus sealse  JK Welco Elekter 1:0.

Kuusalu ja Koeru meeskondade vahelise mängu otsustav pööre toimus 13. minutil, kui Koeru poolkaitsja  ei  jäänud  kohtuniku otsusega rahule ja teenis punase kaardi. Hoolimata sellest, et Rada meestel oli ühemeheline ülekaal, ei suudetud esimesel poolajal oma võimalusi realiseerida.

Teine poolaeg algas võitlusliku mänguga. Kuusalu mehed ei suutnud vastase kaitseliini kuidagi üle mängida, kuni 76. mänguminutini, kui Aleksandr Levin napsas palli vahelt, mängis selle väravavahist mööda ning viis JK Rada juhtima. Viimastel mänguminutitel õnnestus Aleksandr Levinil lüüa ka teine värav ning Kuusalu meeskond võitis 2:0.

JK Rada on nüüd turniiritabelis 18 punktiga (6 võitu, 2 kaotust) 3. kohal ning peab oma järgmise liigamängu 13. Juunil Kuusalu kooli staadionil Tallinna Maccabiga. Enne seda, 5. juunil sõidab karikavõistluste raames JK Radale külla Tartu Ülikool Fauna.

Teises liigas võistleva Raasiku FC Jokeri ainus värav Tartu meeskonna vastu  sündis 59. mänguminutil, kui kaitsja Ervo Vaatmann lõi vastaste väravasse ilusa kaarpalli. Welco Elektri fännid korraldasid tribüünidel korraliku tulevärgi ja pürotehnilise vaatemängu.
Joker tõusis turniiritabelis 3. kohale.  Järgmine mäng on 6. juunil Raasikul, vastaseks JK Loo.

Jokeri duubelmeeskond Raasiku Valla FC pidi vastu võtma kaotuse, võõrsil jäädi 1:4 alla SK Tapale. Raasiku meeste auvärava sepistas Janar Malmström.

Eelmine artikkelKuusalu koolile TV 10 Olümpiastardi Harju finaali 2. koht
Järgmine artikkelArukülas avati endise vallavanema TOIVO VEENRE mälestuspink