Kuusalu JK Rada alustab uut hooaega ilmselt II liigas

1809

Kuusalu JK Rada jalgpallimeeskond kaotas pühapäeval, 19. oktoobril liigavõitja selgitamiseks peetud poolfinaalmängus 1:2 Tallinna JKle Piraaja.
Kuusalu kooli staadionil toimunud mängus lõi kodumeeskonna kasuks värava Keio Kivistik, mängu lõpus lisaminutitel teenis teise kollase ja ka punase kaardi Markus Sisas.
„Meil oli koosseisuga probleeme, osa mehi oli vigastustega rivist väljas, aga mäng oli muidu hea,“ ütles JK Rada treener Margus Kröönström.
III liiga finaalis kohtuvad Tallinna JK Piraaja ning Tõrva JK.
Hoolimata viimasest kaotusest mängib III liiga idatsooni võitnud Kuusalu JK Rada järgmisel hoo­ajal suure tõenäosusega II liigas.
„See on 90 protsenti kindel, et üritame uuel hooajal mängida teises liigas. Otsus ei ole päris lõplik, kuna kõigi mängijate arvamust veel ei tea. Arvatavasti novembris teeme lõpliku otsuse. Jaanuaris peame sellest jalgpalliliitu teatama,“ rääkis Margus Kröönström.
Lõppenud hooajal oli meeskonna suurim väravakütt Aleksandr Levin, kes lõi 25 väravat ning oli sellega oma alagrupis 2. kohal. Keio Kivistiku arvele jäi koos liigade võitjate poolfinaalis lööduga kokku 16 väravat. Aleksandr Levin oli ka alagrupi edukaim penaltite lööja – kuuest penaltist tabas ta kõik 6.

Eelmine artikkelLennu kinnistu arendaja läks valla vastu kohtusse
Järgmine artikkelKuusalu alevikus toimunud metsaraiest