Kuu aega valimisteni

605

Esmaspäeval, 16. septembril algas ametlikult aktiivse valimisagitatsiooni aeg, mille jooksul on poliitiline välireklaam keelatud. Möödunud nädala lõpust on valimisnimekirjad kinnitatud, kõik kandidaadid saanud oma numbri.

Seekordne Sõnumitooja on suuresti pühendatud valimistemaatikale. Avaldame kandidaatide nimekirjad ja analüüsi, kuidas need on muutunud, võrreldes neli aastat tagasi toimunud kohalike volikogude valimistega.

Lisatud on küsitlus, kus palusime valimisnimekirjade volitatud esindajatelt vastust, kes on nende vallavanema/linnapea ja volikogu esimehe kandidaat.    

Leht jätkab oma küsitluste traditsiooni. Esitame kandideerivatele nimekirjadele kuu jooksul igas numbris küsimuse, mis puudutab kohalikku elu. Vastata palume järgmisel korral nimekirjade esimestel kandidaatidel, siis inimesel, kes on 2. kohal, edasi järjekorras 5. kohal oleval ja lõpuks enne valimisi kõige viimastel.

Toimetus võtab endale õiguse vastuseid lühendada, et need jääksid ettenähtud mahtu. Palume vastata varakult, tähtajast hiljem saabunud vastused ei pruugi enam lehte mahtuda.

Kolmes järgnevas lehenumbris on meie Kirjakasti rubriik avatud nii kandidaatidele kui ka valijatele, kui on soov tõstatada kodukandi elu puudutavaid küsimusi, rääkida probleemidest, kritiseerida. Toimetus jälgib, et seda võimalust ei kasutatakse enda reklaamimiseks. Valimisreklaam on tasuline.

Eelmine artikkelRaasikul tungiti mehele kallale
Järgmine artikkelMARGUS LILLE Kiltsimäe talu Mallaveres sai aasta parima mahetootja tiitli