Kuidas aastaga edukaks väikeäriks kasvada? Liituge mentorklubiga!

1351

Alates 23. aprillist saavad ambitsioonikamad Harju-, Rapla- ja Järvamaa ettevõtjad võimaluse kooskäimiseks mentorklubis Arsenal, kus neid hakkavad eri teemadel nõustama Eestis edukaid väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid loonud inimesed. Kuigi Arsenali nime kandvasse mentorklubisse saavad kandideerida aastast 2009 äri alustanud väikeettevõtjad, valitakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse finantseeritud programmi 16. aprilliks laekunud avalduste alusel välja viisteist kõige enam kasvule ja arengule panustavat ettevõtjat, kes hakkavad koos käima keskmiselt korra kuus.

„Meie mentorklubi ei ole koolituse, pigem teadmiste ja kogemuse vahetamise koht, kus osalejad jagavad oma kogemusi, mentoriteks valitud inimestel on piisavalt suur kogemustepagas, et parimat nõu anda,“ rääkis Marketingi Instituudi juht Anu-Mall Naarits, kes osaleb Arsenalis ka ise mentorina.

Ühe erinevusena muudest mentorklubidest on Arsenal võtnud suurema luubi alla ka klubiliikmete tegeliku arengu. Nii peab iga liituja püstitama arengueesmärgid eelseisvaks aastaks. 15 klubisse pääsejat valitakse nii ambitsioonide kui ka sobivuse alusel teiste klubiliikmetega, et tekiks homogeenne grupp. Oma sõna on valikutes öelda mentoritel, kuid kindlasti jälgitakse, et klubisse pääseks nii Harju-, Järva- kui Raplamaa ettevõtjaid.

Mentoritena alustavad Arsenalis lisaks Anu-Mall Naaritsale nõustamist Monika Järg, Timm Rannu, Baldur Kubo, Mart Mustkivi, Timo Raimla ja Karin Kiviste.

„Näiteks Timo Raimla on tõeline rahvusvaheliselt edukas müügiproff, kes on juhtinud muuhulgas Ortot ja nõustab tänasel päeval oma põhitööde kõrvalt paralleelselt ka mitmeid Eestist väljapoole suunduvaid ekspordile keskendunud ettevõtteid,“ tõi Anu-Mall Naarits näite vaid ühe mentori taustast.

Kui esimene kord koguneb Arsenal 23. aprillil Tallinnas, siis järgmised kuus kohtumist toimuvad erinevates põnevates kohtades Harju-, Rapla- ja Järvamaal, kusjuures igas  kohtumis­paigas saadakse ülevaade ka võõrustaja ettevõttest.

Kõigile Harju-, Rapla- ja Järvamaa ettevõtjatele, kes soovivad Arsenaliga liituda, palutakse oma sooviavaldus saata Marketingi Instituuti. Lisainfo on saadaval aadressil: http://mi.ee/mentorklubi.

Eelmine artikkelKorstnas põles tahm
Järgmine artikkelAruküla külje alla tahetakse teha metsloomade haigla