Kui palju on sel suvel koole remonditud

1053

Sõnumitooja uuris, kas ja kui palju remonditi sel suvel koolimaju.

Anija vallas oli suurem remont Kehra gümnaasiumi algklasside majas. Abivallavanem Urmo Sitsi rääkis, et seal tehti põhjalikult korda viis viimast klassiruumi ning paigaldati üks uus ventilatsiooniagregaat. Kõik kokku maksis 63 000 eurot. Alavere põhikoolis käib veel võimla uue põranda ehitus. Vana põranda lammutamine ja uue parketi paigaldamine läheb maksma üle 30 700 euro.
Raasiku valla koolides sel suvel suuremaid remonte ei olnud, tehti peamiselt vaid „iluravi“, ütles abivallavanem Ardo Niinre.
Ka Kuusalu valla koolides käis sanitaarremont, mida korraldasid koolijuhid ise, põhjalikumaid  remonte  ei  tehtud, teatas abivallavanem Tõnu Ammussaar.
Loksa linnas rekonstrueeriti neljakorruselise õppehoone küttesüsteem ja remonditi vanema koolimaja pool olev trepikoda. Tööde maksumus oli ligi 38 400 eurot, millest umbes 32 000 eurot andis EAS, ülejäänu on Loksa linna osalus. Sihtasutuse Loksa Sport tellimusel vahetati võimla aknad. Poiste ja tüdrukute duširuumid said õhksoojuspumbad, et oleksid soojemad. Selleks kulus … eurot…. Võimla siseremondiks loodetakse toetusraha saada peatselt avanevatest uutest fondidest.

Eelmine artikkelAnija vald müüb auto
Järgmine artikkelKehra sotsiaalmaja sel aastal ei rekonstrueerita