Korvpallilaupäev Kehras

976

Kehra spordihoones toimus laupäeval, 11. veebruaril omapärane üritus – segavõistkondade korvpalliturniir harrastajatele. Osalema tuli seitse võistkonda.
Kehra noored olid komplekteerinud 2 võistkonda, lisaks veel Kehra korvpalli harrastajate Forsil, Kehra võrkpallurid, jäähokiklubi Kehra Snaipers, Rakke korvpallurid ning Simunast Artiston.

Seega võib öelda, et laupäeval oli Kehra spordihoones julgelt poolsada korvpallimängijat. Mängiti nii, nagu korvpalli ikka mängitakse, viis viie vastu, aga erinevuseks oli, et korraga pidi platsil viibima vähemalt kaks naissoo esindajat.

Sellise ürituse läbiviimise idee tuli meil sügisel, kui Kehra harrastajad käisid Lääne-Virumaal Rakkes  sarnasel  turniiril, nüüd on juba ka suveks kutsed taskus Simunasse mängima.

Kuigi seekordne turniirivõit viidi Rakkesse, tundus, et kõik osalejad jäid üritusega rahule ja ootavad juba järgmist. Suured tänusõnad Kehra spordihoonele, kes võimaldas meil seal turniiri läbi viia. Täname ka Siim Normakut, Ellen Pajumäge ning Karl Johannes Kaske, tänu neile sujusid meil kõik mängud ladusalt ja viivitusteta.

Üleskutse naistele – leidke ka võimalust ning aega ja tulge aeg-ajalt sportima. Praegused naisosalejad vääriksid kõik aumedalit, seitsme võistkonna peale oli vaid kaks naist vahetuses ja vaatamata sellele pidasid nad kõik lõpuni vastu.

Alati ei olegi tähtis võit või mõni särav auhind – kui saame ilusal laupäevasel päeval kokku üle poolesaja poisi/tüdruku, mehe/naise, kes kõik tulevad hea tahte ja rõõmsa meelega sportima, siis süstime spordipisikut ka meie järeltulevatele põlvedele. Kui me ise ei ole oma lastele eeskujuks, kes siis veel peaks olema.

Eelmine artikkelKolgas põles väikebuss
Järgmine artikkelSotsiaalminister HANNO PEVKUR käis Arukülas