KOPI sügisvooru toetused

1287

Harjumaal toetatakse 80 projekti, neist 11 Ida-Harjust.

Harju maavanem Ülle Rajasalu kinnitas Kohaliku Omaalgatuse Programmi (KOP) tänavuse sügisvooru taotluste toetussummad, kokku 105 280,45 eurot.

Anija vallas saavad toetust 6 MTÜd. Alavere Külaarendamise Seltsile antakse 1553,95 eurot projektile „Aruka aedniku aastaring“ – Alavere rahvamajas tuleb uue aasta algusest sügiseni aiandusalane koolitus, külla tehakse projekti raames eraldi istutusala, kevadel pannakse sinna kasvama oma küla jõulupuu.

Pikva-Arava Külaelu MTÜ projekti „Tegelusõhtud Pikva seltsimajas naaberküladega“ toetatakse 1019,50 euroga. Kavas on teha koostööd ümberkaudsete küladega, kellel ei ole oma seltsimaja – Rooküla, Kaunissaare, Uuearu, Rasivere. Külla kutsutakse ka Kehra Põrgupõhja linnaosa ning Raasikult MTÜ Tuulekell ja Haljava küla esindajad.

Voose Külaseltsi projekt „Talispordipäev Voose külas“ saab 1269,79 eurot.

Kehra Raudteejaam projekti „Muuseumiöö 2013 Kehra jaamas“ toetus on 836 eurot.

Kehra Kultuuriseltsi projekt „Pillid kotti“ projektile lubatakse 540 eurot, et ansambel Xilo­phono pillidele saaks transportimiseks ümbrised ehk kotid.

Kihmla-Salumäe MTÜle antakse 1600 eurot põrandate ehitamiseks külaplatsile.

Kuusalu vallast on toetatavate seas MTÜ Kolgaküla Selts, kes saab digiklaveri ostmiseks ja kontserdi korraldamiseks 1600 eurot.

Loksa linnas tegutsev Sotsiaalrehabilitatsiooni Keskus Loksa MTÜ projekti „Puhas Valgejõgi“ toetussumma on 1598,18 eurot. Kavas on kalade rändetee vabastamiseks puhastada Valgejõe suudmeala vette langenud risust koos rehabilitatsioonis osalevate klientide, vabatahtlike linnaelanike ja õpilastega.

Raasiku vallast antakse Peningi Koroonamänguklubile 710 eurot 8 koroonalaua ostuks Riiast ja nende transpordiks.

Perekeskus Männikäbi Arukülast saab taaskasutuskeskuse ruumide osaliseks renoveerimiseks 1386,72 eurot – see tahetakse tuua raamatukogu juurest lasteaia majja, kuhu perekeskus on juba üle kolinud.     

MTÜ Minu Eesti Noored projektile „Kalender kutsub külla“ on lubatud 1575 eurot. Kalender tuleb noorte autorite  fotodega Raasiku valla 12 paigast.

Eelmine artikkelTeele kukkunud puu Tapula külas
Järgmine artikkelKuusalu valla kultuuripreemia sai „Odüsseus“ ja spordipreemia TANEL PAABO