Kolmapäeval algavad Eesti meistrivõistlused käsipallis

1018

7. septembril on Eesti käsipallimeistrivõistlustel hooaja avamängud. Ka tänavu osaleb meistriliigas 7 meeskonda: Põlva Serviti, Viljandi HC, HC Kehra/Horizon Pulp & Paper, HC Viimsi/Tööriistamarket, Aruküla SK ja SK Tapa ning Audentese asemel HC Tallas, kelle peatreener on Jüri Lepp.
Kevadel 3. kohaga leppima pidanud HC Kehra peatreeneri Indrek Lillsoo sõnul on põhituumik jäänud samaks, meeskonnas on kaks uut noormängijat, mõlemad oma klubi kasvandikud: ääremängija Martin Nerut ning väravavaht Rainer Seermann. Tema ja Mikola Naumi kõrval on kolmas väravavaht aastaid Aruküla meeskonnas mänginud Siim Normak. Senine ukrainlasest väravavaht Anton Terekhovi lahkus kodumaale. On ka üks uus välismängija, noor Mikita Yermashevich Valgevenest.
„Eesmärk on jõuda Eesti meistrivõistlustel finaali ning miks mitte kaitsta karikavõitu. Praegu häirivad mitut mängijat pisivigastused, aga küll järk-järgult paremasse vormi saame,“ ütles Indrek Lillsoo.
Eelmise hooajal meistrivõistlused 5. kohaga lõpetanud Aruküla SK esindaja Avo Mölsi kinnitusel on eesmärk seda kaitsta, poolfinaalikohast mõelda ei julgeta, kuna uuenenud võistkonna koosseis on väga noor: „Pigem peame vaatama, mis toimub meie selja taga.“
Meistrivõistluste esimeses mängus on HC Kehra vastane kolmapäeval, 7. septembril SK Tapa, Aruküla SK alustab uut hooaega neljapäeval, 8. septembril Viimsi/Tööriistamarketi vastu. Sel nädalal algavad ka Eesti karikavõistlused. Peamiselt noormängijatest koosnev esiliigameeskond HC Kehra/Primend alustab karikavõistlusi laupäeval, 10. septembril HC Tallinna meeskonna vastu.

Eelmine artikkel„Oh kooliaeg, oh kooliaeg, millal sina tuled …“
Järgmine artikkelUued õpetajad koolides