Uued õpetajad koolides

2246

Koolides on õpetajakohad täidetud, puudu on veel väikeklassiõpetajad Kolga kooli ja Vihasoo lasteaeda-algkooli.

Möödunud nädalal algas koolides õppetöö. Anija, Raasiku ja Kuusalu valla ning Loksa linna koolides asusid septembrist tööle 22 uut pedagoogi.

Anija vald
Kehra koolis alustasid käesoleval õppeaastal 4 uut õpetajat: Mari-Liis Raudsepp õpetab matemaatikat, Gülnara Vals vene keelt ja kirjandust, Natalja Forsel ja Monica Rämson on keelekümbluse klassiõpetajad.
Alavere põhikoolis uusi õpetajaid tööle võetud ei ole.

Kuusalu vald
Kuusalu keskkoolis asus septembrist tööle väikeklassi õpetaja Mari Paenurm. 1.a klassijuhatajana hakkas tööle Tiina Lõbu ning 1.b klassi abiõpetajana Marlen Kondratjuk. Eesti keelt ja kirjandust hakkab õpetama Oskar Helde, vene keelt Niina Primolennaja. Logopeedina asub tööle Anneli Räisa. Pärast mõningast vahet on koolis tagasi matemaatikaõpetaja Mari Käis ning füüsikaõpetaja Kertu Priilinn.
Vihasoo lasteaias-algkoolis asusid tööle Liivi Tang toimetulekuklassi õpetajana ja Marju Loorits kehalise kasvatuse õpetajana. Puudu on veel üks väikeklassi õpetaja.
Kolga koolis uusi pedagooge pole, puudu on veel väikeklassi­õpetaja.

Loksa linn
Loksa gümnaasiumi uuted õpetajad on Liina Liivamägi – tüdrukute kehaline kasvatus ja Jana Roopa – abiõpetaja ning kunst ja tööõpetus. Lapsehoolduspuhkuselt naasevad Diana Kolesova – tüdrukute kehaline kasvatus ja Glaidi Aasrand – geograafia, bioloogia.

Raasiku vald
Aruküla põhikoolis alustasid sotsiaalpedagoog Aveli Veisner, inglise keele õpetaja Tuuli Averin, matemaatikat hakkab õpetama Marina Dudakova.
Aruküla Vaba Waldorfkoolis on uus õpetaja Elo Tänover, kes alustab esimese klassiga.
Raasiku koolis ning Pikavere lasteaias-algkoolis uusi õpetajaid pole.

Eelmine artikkelKolmapäeval algavad Eesti meistrivõistlused käsipallis
Järgmine artikkelLastetare direktori kt-ks saab EDA-MAI TAMMISTE