Kolgaküla mälumängusarja võit viidi taas Kehrasse

1178

Reedel, 8. aprillil toimus Kolgaküla mälumängusarja 18. hooaja viimane, 5. voor.
Viimase mälumängu võitis 45 punktiga Kehra Maru: Kaire Kroon, Anne Oruaas, Andres Puusepp ja Mart Schmeidt. 40 punktiga oli teine võistkond Ma ja Sa kooseisus Anu Kirsman, Ott Sandrak, Peeter Siilak ja Margo Mürk. 3.-4. kohta jagasid Parksi (Andres ja Aap Allmägi, Tõnu Sild ja Toomas Kurg) ja Suvalised (Reimo Karu, Rain Päären, Sander Kurema ja Inga Heinmets). Järgnesid Tapurla 37, Kvartett 36 ja Aruküla 35 punktiga. Kokku võttis viimasest mälumängust osa 25 võistkonna.
Ka kogu Kolgaküla mälumängusarja lõppenud hooaja kokkuvõttes sai esikoha Kehra Maru. Teist aastat järjest võitnud võistkond kogus 6 mälumänguga 153 punkti. 144 punktiga tuli teiseks Ma ja Sa ning 3. koha võitis 133 punktiga Aruküla võistkond: Avo Möls, Neeme Nuka, Monika Nuka ja Joosep Loost. Järgnesid 130 punktiga Ürgne Jõud (Kadri Idavain, Tõnu Idavain, Kertu Priilinn, Kaupo Rüütsalu), 126 punktiga Noor Juminda (Anu Eek-Mägi, Aive Mõttus, Tarmo Amer, Andrus Volmer) ja Parksi 125 punktiga.
Parima uustulnuka auhinna sai võistkond Romantikud: Jaak Mölder, Sven Moorlat, Edgar Tombu ja Indrek Pals. Nemad said 112 punktiga kokkuvõttes 9. koha. Kolgaküla sarja vähemalt ühel etapil tegi lõppenud hooajal kaasa 29 võistkonda. Järgmist hooaega alustatakse novembris.

Eelmine artikkelAS Generaator tahab Kotkal taastada hüdroelektritootmise
Järgmine artikkelKehra mälumängu juhib Korvisõber