Kolgaküla mälumängusarja kolmanda etapi võitsid Mälupallurid

1284

Reedel, 3. veebruaril peeti Kolgaküla rahvamajas tänavuse piirkondliku mälumängusarja kolmas etapp.

Külma ilma trotsides tuli kohale 29 võistkonda. Mängu algusest peale esines kindlalt Mälupallurite võistkond (Enn Kirsman, Tamar Jürna, Jan Ignahhin, Tõnis Praks), neile kuulus ka 42 punktiga etapivõit. Teiseks tuli  39 punktiga Aruküla võistkond (Monika ja Neeme Nuka, Avo Möls, Joosep Loost).
Kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Ma ja Sa (Anu Kirsman, Ott Sandrak, Peeter Siilak, Margo Mürk) ja Kehra Maru (Sirje Kruusement, Kaire Kroon, Andres Puusepp, Mart Schmeidt) 38 punktiga.

Esikuuikusse jõudsid veel eelmised kaks etappi võitnud Kolga keskkooli õpetajad (Helen Mikiver, Liia Varend, Andres Allpere, Indrek Birkan) 37 ja Parksi küla mälumängurid (Aap ja Andres Allmägi, Tõnu Sild, Endel Soo) 36 punktiga.

Esikümnesse pääsesid ka Kolgaküla Kassisaba 33, Noor Juminda 32, Ürgne Jõud ja Invajuunior võrdselt 30 punktiga. Tulemused on mitteametlikud, kuna  ühe spordiküsimuse punktid lähevad ümbervaatamisele.

Kolme etapi kokkuvõttes juhivad piirkondlikku mälumängusarja Kolga keskkooli õpetajad 136 punktiga. Liidrigruppi kuuluvad veel Parksi küla 124, Ma ja Sa 123, Kehra Maru 114, Kolgaküla Kassisaba 110 ja Ürgne Jõud 109 punktiga.

Mälumängusarja neljas etapp peetakse Kolgaküla rahvamajas 2. märtsil.

Eelmine artikkelKuusalu vallast 28 ja Loksalt 7 Leader-taotlust
Järgmine artikkelKuusalu vallas algab lairibakaablite ehitus kiireks internetiühenduseks