Kolgaküla mälumängusarja eelviimase etapi võitis võistkond Ma ja Sa

892

Kolgaküla piirkondliku mälumängusarja eelviimase etapi järel on tänavune üldvõitja lahtine. Kuna viimase etapi järel arvestatakse maha halvim mäng, siis on veel esikoha konkurentsis kolm kuni neli võistkonda.

Eelviimase etapi võitis võistkond Ma ja Sa (Anu Kirsman, Ott Sandrak, Peeter Siilak, Margo Mürk) 42 punktiga. Teiseks tulnud Kolga keskkooli õpetajad (Helen Mikiver, Indrek Birkan, Andres Allpere) kogus 39 punkti. Õpetajate võistkonnast kahe punkti kaugusele jäi Kehra Maru võistkond (Kaire Kroon, Sirje Kruusement, Andres Puusepp, Mart Schmeidt). Esikuuikusse jõudsid veel Parksi küla (Andres ja Aap Allmägi, Endel Soo, Tõnu Sild), Kolgaküla Kassisaba (Kalle Aasrand, Aivar Oru, Rene Treial, Jüri Laasik) ja Aruküla võistkond (Monika ja Neeme Nuka, Avo Möls, Joosep Loost). Seekordsel etapil mahtusid veel esikümnesse Tapurla, Juminda, Ürgne Jõud ja Invajuuniori võistkonnad.

Enne viimast etappi kuuluvad esikolmikusse järgmised võistkonnad: Kolgaküla Kassisaba, Kolga keskkooli õpetajad ja Aruküla. Viimane osavõistlus peetakse Kolgaküla rahvamajas 12.aprillil.

Eelmine artikkelAnija valla suusapäev
Järgmine artikkelHEROL RIIBERG mängis Hollandi jalgpalliklubi eest