Kolga osales põhikoolide viievõistluse karikavõistlustel

1330

Neljapäeval, 19. mail toimusid Peetri kooli staadionil Harjumaa põhikoolide karikavõistlused kergejõustiku viievõistluses. Kavas oli viis ala: 60 meetri jooks, kaugushüpe, pallivise, kuulitõuge ning tüdrukutel 600 meetri, poistel 800 meetri jooks. Osales viis põhikooli, teiste seas ka Kolga kool.
Esikoha sai 1676 punktiga Laagri kool, Kolga kool oli 1228 punktiga neljas. Kolga kooli tüdrukud Carmen Laurent, Karmen Kasemets ja Luana Heliste teenisid kokku 535 punkti, mis andis koolide arvestuses 4. koha. Individuaalselt oli Kolga parimana Carmen Laurent tüdrukute arvestuses 221 punktiga viies. Ta jooksis 60 meetrit 8,7 sekundiga, hüppas kaugust 3.81 meetrit, viskas palli 25 meetrit, tõukas 3kilost kuuli 6.94 meetrit ning jooksis 600 meetrit ajaga 2.10,1 minutit.
Poiste arvestuses sai Kolga kool 693 punktiga samuti 4. koha. Võistkonnas olid William Wa Õunpuu, Robi Varul, Ermo Vetemaa ja Andreas Jurjev. Individuaalarvestuses sai William Wa Õunpuu Kolga kooli parimana 8. koha. Ta kogus 238 punkti: 60 meetrit jooksis 8,2 sekundiga, 5kilost kuuli tõukas 9.32 meetrit, hüppas kaugust 4.79 meetrit, viskas palli 52,6 meetrit ning jooksis 800 meetrit ajaga 3.00,4 minutit.