Kehras oli esmakordselt Anija valla rahvajooks

1472

Laupäeval, 29. septembril toimus Kehra staadionil tore spordipäev. Viie kilomeetri pikkuse raja läbisid 49 inimest nii joostes kui kepikõndi harrastades. Lastele olid lühemad distantsid.

Kuni 6aastased jooksid 300 meetrit ning kuni 10aastased 600 meetrit. Kokku oli 80 osalejat. Kiireim mees oli Heiko Kraubner Raasikult, teisena lõpetas Tanel Sinijärv Kihmla külast ning kolmanda koha sai Roland Aguraiuja Kehrast. Naistest võitis Riika Ploompuu Kehrast, teiseks tuli Mai Viirmann Vikipalust ning kolmanda koha pälvis Kadri Viirmann Kehrast.

Kuni 6aastaste tüdrukute 300meetri jooksus tuli esimeseks Karilis Tiidemaa, teiseks Angelina Šaihhudinova ja kolmandaks Marianne Vijard. Poiste arvestuses võitis Oskar Luks, teiseks tuli Kristjan Kraubner, kolmas oli Hendrik Lillsoo.

Kuni 10aastasete tüdrukute 600 meetri jooksu esimesed kolm olid Brita Ploompuu, Karoliine Vijard ja Helina Sahkai. Poistest Jaan Viirmann, Kevin Murrik ja Mattias Olesk.

Esimesele kolmele meeste ja naiste arvestuses anti medalid, võitjad said auhinnaks kohviku Sohvik 10eurosed kinkekaardid. Noorematele anti medalid ning kõikidele jagati maiustusi.

Ettevõtmise korraldas HC Kehra fännklubi koostöös Anija valla spordikeskusega.

Eelmine artikkelKütuse vargus ettevõtte hoovil
Järgmine artikkelPõllumehed hindavad tänavust sügist väga raskeks