Kehra teede remontijaks valiti OÜ Verston Ehitus

1442

Anija vallavalitsuse korraldatud riigihanke madalaim pakkumus oli 59 023 eurot.

Anija vallavalitsuse korraldatud riigihankele Kehra linna ja Kaunisaare küla teede remontija leidmiseks esitati kolm pakkumust, neist üks oli kahe ettevõtte ühispakkumus. Kõik pakkumused vastasid hankedokumentides nõutud tingimustele. Madalaima hinnapakkumuse tegi OÜ Verston Ehitus, kelle pakkumus tunnistati hanke edukaks. Verston Ehituse pakkumus oli 59 023 eurot.
Vallavalitsuse majandusspetsialisti Toomas Reisi sõnul olid teised pakkumused 20 protsenti kallimad ning Verston Ehituse hinnapakkumus oli isegi soodsam, kui loodeti.
Kokku remonditakse Kehras ja lähiümbruses 11 000 ruutmeetrit ehk umbes 2,5 kilomeetrit teid. Põrgupõhja linnaosas pinnatakse möödunud aastal aluskatte saanud Tuleviku tänav ning kruusakattega C.R. Jakobsoni tänav. Pindamist jätkatakse ka mullu pooleli jäänud Torni tänaval ning uus asfalt pannakse Kooli tänav 12 korrusmaja ette. Pargi tänav Ülejõe linnaosas saab freesasfaldikatte, rajatakse ka nõvad ja truubid sadevete ärajuhtimiseks. Kaunisaare veehoidla ääres asuvalt teelt kooritakse vana asfalt, tee saab uue aluskatte ning pinnatakse.
„Kõige keerulisem on Torni ja Kooli tänaval, seal tuleb enne remondiga alustamist teha ehitustööde projekt. Peale selle on sinna vaja ehitada sadeveetrass ning enne tee-ehitust viia sügavamale Eesti Telekomi sidekaabel, mis pole paigaldatud nõuetekohaselt,“ rääkis Toomas Reisi.
Kehra ja Kaunissaare teederemondi omanikujärelevalvet hakkab tegema SKP Ehitus- ja Õigusbüroo. Teetööde tähtaeg on 12. juuni.

Eelmine artikkelKursi külavanem on KAIRI LOIT
Järgmine artikkelLahemaa Mereklubi teeb lastele laagri ja paadiehituse õpitoa