Kehra poisid võitsid TERE miniliiga etapi

1663

Laupäeval, 6.veebruaril toimus Viimsis TERE miniliiga etapp käsipallis. Võistlustel osales kaks vanuseklassi, 2005. ja 2006. aastal sündinud poisid. Vanemas vanuseklassis võistles 13, nooremas 16 võistkonda.
2006. aastal  sündinud poiste A-alagrupi võitis täiseduga 10 punkti kogunud HC Kehra, kes alistas nii HC Viimsi I, Pirita, Sparta, Viljandi SK kui Õismäe.
B-alagrupi võitis SK Tapa ning C-alagrupi 8 punktiga Aruküla, kes alistas samuti kõik vastased: HC Tartu, Randvere, HC Tallinn/Mustamäe   ja   HC    Talla s   II.
Kohamängudes alistas Kehra meeskond Tapa 19:9 ning ka Aruküla oli Tapast parem 7:6. Kuna Kehra alistas Aruküla poisid 20:10, tuli HC Kehra etapi võitjaks. Kehra võistkonnas mängisid Martin Lepik, Oskar Luks, Martin Teppan, Hardi Suvi, Silvar Salumäe, Andreas Onna, Denis Leoke ja Andreas Kotkas, treener on Mart Raudsepp.
Teiseks tulnud Aruküla võistkonnas tegid kaasa Kristofer Liedemann, Mattias Pärl, Siim Saar, Oliver Puieräst, Viktor Pavlov, Uku Siemer, Marko Pohlak ja Trevor Mäemets, neid treenivad Andrus Rogenbaum ja Toivo Järv.
2005. aastal sündinud poistest võitis A-alagrupi 12 punktiga HC Tallas, 10 punkti kogunud HC Kehra, kes alistas kõik vastased peale Tallase, oli teine.
B-alagrupi võitis 9 punktiga SK Tapa, 4 punkti kogunud Aruküla sai 4. koha.
Kohamängudes kaotas Kehra Tapale 12:15 ja Piritale 8:12 ning pidi leppima 4. kohaga. Aruküla jäi jagama 7.-8. kohta.

Eelmine artikkelKuusalu opositsiooni umbusaldus vallavanemale hääletati maha
Järgmine artikkelHC Kehra alistas Aruküla SK