Kehra kooli I võistkond võitis 2017 Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis

2285
Kehra gümnaasiumi võidukas võistkond: STENER SIREL, HENDRIK LILLSOO, LENNA-LII KUUSKLA, MARTIN LEPIK, ANDREAS ONNA, SILVAR SALUMÄE ja MARTIN KIKKAS.

Neljapäeval, 16. märtsil Viljandis toimunud Mr. Pritt minikäsipallimängude finaalturniiri parim oli Kehra gümnaasiumi I võistkond.
Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis on käsipallivõistlus 1.-3. klasside tüdrukute-poiste segavõistkondadele. Tänavu osalesid üle Eesti 41 võistkonda, Viljandis toimuvale finaalturniirile pääsesid piirkondlike võistluste 8 edukamat. Harjumaa etapp toimus 15. veebruaril Kehras. Selle võitis Kehra gümnaasiumi I võistkond, kes oli nüüd parim ka üle-eestilises finaalis.
Finaalturniiril võitis Kehra võistkond täisedu ehk 6 punktiga oma alagrupi, seejärel alistas poolfinaalis Tapa gümnaasiumi I võistkonna 13:5 ning finaalis Põlva kooli I võistkonna 24:16. Kolmanda koha sai Paikuse põhikool. Kehra võidukas võistkonnas mängisid Martin Lepik, Silvar Salumäe, Andreas Onna, Stener Sirel, Hendrik Lillsoo, Lenna-Lii Kuuskla ja Martin Kikkas, nende treener on Mart Raudsepp.
Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis võistlussari toimub Eesti Koolispordiliidu egiidi all ja seda on tunnustanud Eesti Olümpiakomitee.

Eelmine artikkelKuusalu elanikke hirmutab pererahva kuri koer
Järgmine artikkelKogukonna sekkumine lükkas Kolgas lageraied aastaks edasi