Kehra kooli I võistkond võitis 2017 Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis

1985
Kehra gümnaasiumi võidukas võistkond: STENER SIREL, HENDRIK LILLSOO, LENNA-LII KUUSKLA, MARTIN LEPIK, ANDREAS ONNA, SILVAR SALUMÄE ja MARTIN KIKKAS.

Neljapäeval, 16. märtsil Viljandis toimunud Mr. Pritt minikäsipallimängude finaalturniiri parim oli Kehra gümnaasiumi I võistkond.
Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis on käsipallivõistlus 1.-3. klasside tüdrukute-poiste segavõistkondadele. Tänavu osalesid üle Eesti 41 võistkonda, Viljandis toimuvale finaalturniirile pääsesid piirkondlike võistluste 8 edukamat. Harjumaa etapp toimus 15. veebruaril Kehras. Selle võitis Kehra gümnaasiumi I võistkond, kes oli nüüd parim ka üle-eestilises finaalis.
Finaalturniiril võitis Kehra võistkond täisedu ehk 6 punktiga oma alagrupi, seejärel alistas poolfinaalis Tapa gümnaasiumi I võistkonna 13:5 ning finaalis Põlva kooli I võistkonna 24:16. Kolmanda koha sai Paikuse põhikool. Kehra võidukas võistkonnas mängisid Martin Lepik, Silvar Salumäe, Andreas Onna, Stener Sirel, Hendrik Lillsoo, Lenna-Lii Kuuskla ja Martin Kikkas, nende treener on Mart Raudsepp.
Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis võistlussari toimub Eesti Koolispordiliidu egiidi all ja seda on tunnustanud Eesti Olümpiakomitee.