Kehra käsipallimeeskonnad võitsid esimesed finaalmängud

577

Pühapäeval, 6.mail Põlvas toimunud käsipalli meistriliiga esimese finaalmängu võitis HC Kehra, alistades Põlva Serviti tulemusega 26:21, esimene pool­aeg võideti 14:12. Võitjate resultatiivsem oli Marko Slastinovski 6 väravaga. Roman Glinkin ja Uku-Tanel Laast viskasid 5, Jorma Käsper 3, Risto Lepp, Armi Pärt ja Kaspar Lees 2 ning Rando-Juku Sirkas 1 värava.

Finaalis mängitakse kolme võiduni. Järgmine mäng toimub neljapäeval, 10. mail kell 18.30 Kehra spordihoones ning ülejärgmine pühapäeval, 13. mail kell 18.30 Mesikäpa hallis Põlvas. Kui kolme mänguga Eestis meister ei selgu, on järgmised mängud kavas kolmapäeval, 16. mail Kehras ja laupäeval, 19. mail Põlvas.

Kolmapäeval, 2. mail oli Kehra spordihoones meeste käsipalli esiliiga esimene finaalmäng ViaCon/Kehra ja HC Viimsi 2 vahel. Võitis ViaCon/Kehra tulemusega 33:20, esimene poolaeg võideti 18:11. ViaCon/Kehra kasuks viskasid Erik Makejev 10, Tõnis Tammaru ja Eduard Makejev 6, Indrek Lillsoo ja Riho Loik 3, Margo Kattai 2 ning Rando Pung, Marko Kaalo ja Margus Nõlvak 1 värava.

Viimsi meeskonna suurimad väravakütid olid Jaanus Rätsep 6 ja Riho-Bruno Bramanis 4 väravaga. Korduskohtumine tuleb laupäeval, 12. mail kell 16 Viimsi keskkoolis. Võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes.

Eelmine artikkelLeiti mehe surnukeha
Järgmine artikkelAasta ema MARGIT AMER Loksalt: „Selle tiitli jaoks pidasin end nooreks.“