Kehra A-klassi käsipallipoisid said karikavõistlustel hõbemedali

2568
Eesti karikavõistluste 2. koha meeskond HC Kehra.

Reedel-laupäeval, 18.-19. detsembril selgitati Põlvas Eesti karikavõitja käsipallis noormeeste A-klassis (1997. aastal ja hiljem sündinud).
Osales 5 meeskonda. Karikavõitjaks tuli kõik vastased alistanud Viljandi SK 8 punktiga. HC Kehra kogus 4 punkti ning sai 2. koha. Esimesel päeval alistati SK Tapa 28:18, kuid kaotati Põlva SKle 21:24, teisel päeval kaotati Viljandi SKle 18:26 ning alistati Tallinna SK/HC Tallas 28:18, kes sai kokkuvõttes 3. koha.
HC Kehra võistkonnas mängisid Rainer Seermann, Martin Nerut, Taavi Kallas, Tristan Palmar, Martin Gristšuk, Leander Kallas, Egert Karu, Albert Sikk, Jesper-Bruno Bramanis, Rainer Kelk, Raiko-Rait Kreegimaa, Reigo Vikat ja Jarmo Vikat, treenerid on Riho-Bruno Bramanis ja Kaido Palmar.
Kehra käsipalliklubi treener Indrek Lillsoo selgitas, et ei Kehra käsipalliklubi ega Elite Sport, mille käsipallitreenerid on Riho-Bruno Bramanis ja Kaido Palmar, saanud karikavõistlusteks meeskonda kokku. Seetõttu tegid Elite Spordi treenerid neile ettepaneku, et registreerivad oma A-klassi noored Kehra klubisse ning lähevad võistlema ühe meeskonnana. Hõbemedalivõistkonnas oli noormehi enam-vähem võrdselt Kehrast ja Tallinnast.
Rainer Seermann nimetati turniiri parimaks väravavahiks, Kehra meeskonna parimaks mängijaks  valiti  Jesper-Bruno  Bramanis.

Eelmine artikkelVallakodaniku kampaania ajal registreeriti Anija valda 26 inimest
Järgmine artikkelAnija Lions-klubi teeb jõulukingi suurperedele