KATRE TAAL Kuusalust sai Eesti MV-lt karates pronksi

1279

Kuusalu karateklubi IVL klubi kasvandik Katre Taal osales edukalt Rakvere spor­dihallis peetud Eesti meistri­võistlustel karates. Ta on 17-aastane, võistles naiste +65 kg kaalukategoorias ja saavutas pronksmedali.
Tema treener on Priit Seli.  Pärast jalatraumast põhjustatud pikka võist­luspausi tuli tal kahes esimeses ringis võtta vastu kaotu­sed. Iga järgneva matšiga paranesid karatelöökide ajastus ja distantsi tunnetus ning võidud tulid juba selge üle­kaa­luga. Viimases kohtumises võitis ta mitmekordset Eesti meistrit Katerina Vandererit 2:1. Tulemus on seda hinnatavam, et mõningaid jala­võtteid ei saanud Katre Taal veel täiskoormusel sooritada. Järg­mine, paljude Kuusalu kara­te­kade osavõtul toimuv võistlus, on Rakvere spordihallis 3. aprillil kell 10.