Karskusliit kuulutab välja fotokonkursi „Loov tervis“

958

Eesti Karskusliit korraldab Tervise Arengu Instituudi toetusel 7. ja 8. klassi õpilastele alkoholiennetuslikku ja võistluslikku ISE-mängu, mille raames kuulutame välja fotokonkursi „Loov tervis“.

Ootame õpilastelt kuni 3 fotot tervisliku elu ja valikute teemal. Fotokonkursi eesmärk on innustada noori läbi kaamerasilma avastama tervisliku elu huvitavaid ja põnevaid külgi. Tervis ei ole igav teema.

Esitatud fotodest valib erinevate noorteorganisatsioonide liikmetest koosnev projekti meeskond välja viis parimat, mille autorid saavad koos ühe oma sõbraga veeta põneva ja füüsilist aktiivsust täis (10. detsember 2011) päeva Tallinnas batuudikeskuses Skypark ning skatepargis Gruuvi.

Fotokonkursi reeglid ja reklaamvideo leiab ISE mängu kodulehelt www.ave.ee/ise

ISE mängu näol on tegemist mängulise ja võistlusliku alkoholiennetusliku programmiga, mille käigus noored moodustavad neljaliikmelised tiimid ning kahe kuu pikkuse mängu jooksul täidavad iganädalaselt erinevaid huvitavaid ülesandeid, mis on kõik mingil moel alkoholi- ja karskustemaatikaga seotud.
Järgmine täispikk ISE mäng jõuab koolidesse 2012. kevadel.

ISE mängu toetavad Tervise Arengu  Instituut,  Skypark,  Gruu­vi. Mängu korraldamises osalevad lisaks Eesti Karskusliidule ka Juvente ja Lastekaitse Liidu Noortekogu.

Eelmine artikkelKorstnast tõusis leek
Järgmine artikkelUued elamurajoonid on lõpuni ehitamata – nii ka Leegiranna Kuusalu vallas