KÄTLIN PILLART Kuusalust sai Eesti MV hõbeda

1425

Laupäeval, 26. aprillil toimusid Elva parkmetsas Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused, selgusid meistrid B-, A-, juunioride, noorsoo- ja täiskasvanute klassis.

Tüdrukute A-klassi 2 km krossijooksus sai Kuusalu keskkooli 10. klassi õpilane, 17aastane Kätlin Pillart Kuusalu Spordiklubist ajaga 7.35,0 hõbemedali.

„Kätlin on sel aastal teinud väga korralikult trenni ja palju edasi arenenud. Elvas juhtis ta veel 200 meetrit enne lõppu, kuid kaotas siis väga tugevale jooksjale. Ta ise ütles, et väga naljakas ja harjumatu oli kõige ees joosta. Seni on ta enamasti olnud kuues-seitsmes, parim tulemus on olnud pronksmedal talvistel sisevõistlustel,“ rääkis treener Margus Keerma.

Kätlin Pillarti klubikaaslane, Loksa gümnaaasiumis õppiv Epp Paalberg (treener Erti Paalberg) oli 14 neiu konkurentsis kuues (8.00,0).
Poiste B-klassis sai sama pikal distantsil Kuusalu kooli õpilane, 15aastane Arko Gert Tuisk (treener Ingrit Keerma) 5. koha (7.04,0). Kokku võistles selles vanusegrupis 21 jooksjat.

Kuusalu noortest osales Eesti meistrivõistlustel veel Rauno Rand (treener Margus Keerma), kes saavutas poiste A-klassis 26 jooksja  seas  11.  koha  (aeg 6.47,0).

Eelmine artikkelKuusalu pastoraadi taastamise annetuste kohta info.
Järgmine artikkelRaasiku ülesõidu õnnetuse tagajärjed likvideeritud