HC Kehra/Primend alistas Viljandi Spordikooli

2491

Eesti käsipalli esimeses liigas olid pühapäeval, 3. jaanuaril uue aasta avamängus vastamisi HC Kehra/Primend  ja  Viljandi  Spordikool.
Võõrsil mänginud Kehra meeskonna jaoks algas mäng hästi, esimene poolaeg võideti suurelt 19:9. Ka teine poolaeg jätkus samamoodi ning Kehra võistkond sai  proovida erinevaid koosseise. Mäng võideti 38:24. Kehra/Primend meeskonna resultatiivseimad olid Mart Raudsepp ja Ergo Rohi 9 väravaga, Freddi Turmann viskas 5 väravat.
10 mänguvooru järel on HC Kehra duubelvõistkond HC Kehra/Primend esiliigas 10 meeskonna seas 8 punktiga 7. kohal. Võidetud on 4 ja kaotatud 6  mängu. Sama palju punkte on ka tabelis 6. kohal oleval HC Tallinna meeskonnal, kuid neil on parem väravatevahe. Esiliigat juhib 9 mängu võitnud Tartu Ülikool/Glassdrive, 2. kohal on Põva Tun/Mani meeskond, kellega HC Kehra esindusmeeskond mängis detsembris Eesti karikavõistluste poolfinaalis. Esiliigas on Põlva Tun/Man võitnud kõik 9 mängu, kuid neil on Tartu Ülikooli meeskonnast peetud üks mäng vähem.

Eelmine artikkelKolme mehe jututund Kolga elust
Järgmine artikkelMIHKEL TIKERPALU suusatab Maarja Küla heaks