HC Kehra pidas euromänge

736

HC Kehra käsipallimeeskond kohtus lõppenud nädalavahetusel Euroopa meeste Käsipalliliidu (EHF) karikasarja 2. ringis Serbia meistri Belgradi Partizaniga.

Valitsev Eesti meistermeeskond HC Kehra pidas mõlemad kohtumised majanduslikel kaalutlustel Serbia pealinnas Belgradis. Esimese mängu võitis Partizan 34:25 (14:13). Kehralased olid kohtumise 50. minutil veel kahe punktiga kaotusseisus ning poolteist minutit enne lõppu olid taga 6 väravaga.

„Viimase kümne minutiga väsisime ning mäng läks käest ära. Eriti kurvaks tegi asjaolu, et viimase pooleteise minutiga kiirustasid mehed mitmel korral ning vastased said veel kolm kerget väravat,“ lausus eurosarjas HC Kehra meeskonda juhendav Jüri Lepp.

Alates 1993. aastast euroväljakutel osa võtnud kehralaste resultatiivseimad olid Jaan Kauge 6 ja Olev Eensalu 5 väravaga.

Korduskohtumises hakkas Kehra esindusmeeskond kuulsatele vastastele vastu, kuid pidid siiski taas Serbia profi­klubi 33:28 (15:13) paremust tunnistama. Parimateks väravaküttideks kerkisid võrdselt 5 väravaga Jaan Kauge, Olev Eensalu, Indrek Lillsoo ja Janar Mägi.

„Kokkuvõttes jäime serblastele kõige rohkem alla vastupidavuses, see avaldus viimasel 10-15 minutil.

Vastaste meeskond on täisprofessionaalne ehk kõik teenivad leiba vaid käsipalliga,“ märkis Jüri Lepp, kelle sõnul on Serbias kõik meistri- ja esiliiga meeskonnad profiklubid.

Järgmises Eesti meistriliiga kohtumises lähevad kehralased kolmapäeval, 14. oktoobril Põlvas vastamisi kohaliku Servitiga.