HC Kehra on Eesti meistrivõistluste liider

1211

HC Kehra/Horizon Pulp & Paper alistas Eesti meistrivõistluste 6. voorus  HC  Viljandi,  kellega  jagati  esikohta  ning  on  nüüd  ainuliider.
Kolmapäeval, 5. novembril Viljandis toimunud mängu võitis HC Kehra 30:29 (16:16). Võitjate kasuks viskasid Marko Slastinovski 13 ja Jevgeni Buinenko 9 väravat. Peatreener Jüri Lepp kiitis Marko Slastinovskit, kes oli ka viimase ehk võiduvärava autor.
„Võit oleks võinud tulla kindlamalt, sest veel mõned minutid enne mängu lõppu olime kolme väravaga ees,“ sõnas peatreener.
Päev varem, 4. novembril toimunud mängus kaotas SK Aruküla kodusaalis Audentesele napilt 26:27 (12:14). Aruküla meeskonna resultatiivseimad olid Andre Sild 11 ning Siim-Oskar Oja 7 väravaga. Aruküla meeskonna treener Toivo Järv lausus, et kaitse töötas normaalselt, kuid kuidagi ei suudetud üle mängida vastaste väravavahti ning mehed tegid palju vigu.
Kuue vooru järel on tiitlikaitsjal Kehral liidrina 12 punkti, Viljandil ja Põlval 10, Viimsi/Tööriistamarketil 8, Audentesel 3, Arukülal ja Valga Kävalil 2 ning Tapal 1 punkt.
Esiliigas alistas HC Kehra/Primend võõrsil Viljandi Spordikooli ülekaalukalt 39:19 (21:11). Viljandis toimunud mängus viskasid Kehra meeskonnast Jarmo Vikat, Erik Vorna ja Madis Tammaru 7 väravat.

Eelmine artikkelKuusalu karateka TANEL PAABO sai MMil 9. koha
Järgmine artikkelKIRKE PILLIROOG juhendab Aruküla Noorte Näiteringi