HC Kehra on Eesti meistrivõistluste finaalis

598

Poolfinaalis kolmest mängust kolm võitu kogunud Kehra käsipallimeeskonna finaalivastane on Põlva Serviti.

Neljapäeval, 26. aprillil toimus Kehra spordikeskuses kodumeeskonna kolmas poolfinaalmäng HC Viljandi vastu. Kehra võitis esimese poolaja 13:10 ja kogu mängu 34:25. Meeskonna resultatiivsemad olid Risto Lepp 7 ja Uku-Tanel Laast 6 väravaga. Teistest mängijatest viskasid Indrek Normak ja Roman Glinkin 4, Armi Pärt ja Kaspar Lees 3, Freddi Turmann, Jorma Käsper ja Marko Slastinovski 2 ning Rando-Juku Sirkas 1 värava. Viljandi meeskonna resultatiivseim oli Marko Koks 8 väravaga.

Kuna kaks eelmist mängu olid samuti lõppenud HC Kehra võiduga, tähendas neljapäevane finaalipääsu.

Samal päeval selgus Kehra meeskonna finaalivastane – Põlva Serviti võitis teises poolfinaalis kolmandat korda HC Viimsi/Tööriistamarketi 27:23.

Ka finaalmängud kestavad kolme võiduni. Esimene mäng on 6. mail Põlvas Mesikäpa hallis algusega kell 18.30, teine 10. mail Kehra spordihoones, kolmas 13. mail taas Mesikäpa hallis. Kui kolme mänguga Eesti meistritiitli võitja ei selgu, on järgmised finaalmängud 16. mail Kehras, 19. mail Põlvas.

HC Kehra ja Põlva Serviti vahel selgitati märtsis ka tänavune Balti Liiga meister, siis võitis finaali Kehra meeskond 25:22.

Eelmine artikkelSoodlast leiti mürsk
Järgmine artikkelEesti Metsaühistu tegevuse pearõhk on Harju metsaomanikel