HC Kehra oli meistriliigas võidukas, Aruküla SK kaotas

1162

Aruküla SK käsipallimeeskond jäi võõrsil alla Põlva Servitile, HC Kehra/Horizon Pulp & Paper alistas HC Viimsi/Tööriistamarketi.
Aruküla kaotas kolmapäeval, 25. novembril Põlva Servitile suurelt 17:38 (6:16), meeskonna resultatiivseimaid olid Siim Valdlo ja Mihkel Vaher 3 väravaga.
„Serviti jooksis ja viskas palju. Parandamisruumi on meil küllaga,“ märkis peatreener Toivo Järv.
HC Kehra sai 30:25 (16:9) jagu HC Viimsi/Tööriistamarketist. Võitjate suurimad skooritegijad olid Uku-Tanel Laast 8 ja Dmitro Jankovski 6 väravaga.
Peatreener Indrek Lillsoo sõnas, et võit ei tulnud kergelt: „See oli meie enda süü. Avapoolajal olime vastasest üle, kuid pärast vaheaega muutusime lohakaks. Ilmselt avaldas mõju see, et vastane polnud oma parimas rivistuses ja meie meestele tundus, et võidupunktid tulevad lihtsamalt.“
Viimsi meeskonna juhendaja Ain Pinnonen kiitis Kehra väravavahti Mikola Naumi, keda neil ei õnnestunud kuidagi üle mängida.
Meistriliiga liider on Põlva Serviti 18 punktiga (10st mängust), järgnevad HC Kehra 16 ja Viljandi HC 10 punktiga (mõlemal on peetud 9 mängu). 10 punkti on ka HC Viimsi/Tööriistamarketil, kuid 10 mängust. Arukülal on 7 (10), Audentesel  3 (9)  ja  Tapal  2 (9)  punkti.
Esiliigas jäi HC Kehra/Primend pühapäeval, 29. novembril kodusaalis 36:38 (16:19) alla Tartu Ülikool/Glassdrive meeskonnale. Kehra meeskonna kasuks viskas Ergo Rohi 12 ning mängu viimasel minutil kolmanda karistuse tõttu eemaldatud Mart Raudsepp 6 väravat.