HC Kehra langes pärast avamänge eurosarjast välja

1004

Nädalavahetusel Kosovos toimunud EHF Cup esimeses mängus alistas HC Kehra kohaliku klubi KH Besa Familigia, kuid teise mängu kaotas ning edasi ei pääsenud.
Tänavune Eesti meistermeeskond HC Kehra/Horizon Pulp & Paper sai EHF Cup karikasarja avaringis vastaseks Kosovo klubi KH Besa Famiglia, kes on osalenud Euroopa karikasarjades 8 hooaega, mullu mängis Challenge Cup sarjas 16 parema seas.
EHF Cup mõlemad avaringi mängud olid 3000 pealtvaatajat mahutavas Peje spordihallis.
Esimeses mängus laupäeval, 13. septembril läks Kehra meeskond kiirelt ette 6:1, edasine mäng oli suhteliselt võrdne, poolaja võitis Kehra 19:16. Ka teise poolaja alguses mängiti üsna võrdselt, seejärel tabas Kehra meeskonda mõõn ning poolaja keskel oli tablool viigiseis 24:24. Pärast minutilist mängupausi sai HC Kehra taas mõne väravaga ette. Kümmekond minutit enne lõppu oli võimalus eduseisu suurendada, kui mängiti kuuekesi nelja vastase vastu, kuid ülekaalu realiseerida ei õnnestunud. Mängu lõpp kulges üsna tasavägiselt ja Kehra sai napi 32:31 võidu.
Kehra meeskonna suurimad väravakütid olid Dmytro Lankovskyi, Kaspar Lees ja Marko Slastinovski 7 ning Indrek Napsep 6 väravaga.
„Rünnak toimis, kõik mängisid hästi. Vastane on võidetav ning kõik on meie enda teha – homme võidab see, kes mängib kaitses paremini,“ kommenteeris Facebooki vahendusel mängude kohta operatiivselt tulemusi edastanud HC Kehra mänedžer Rene Kaalo pärast avamängu.
Teine omavaheline mäng oli juba  järgmisel  päeval,  14.  septembril. Esimese poolaja kaotas Kehra meeskond 9:15 ja kogu mängu 23:32. Kehra kasuks viskas Marko Slastinovski 6 ja Kaspar Lees 5 väravat.
„Meil ei õnnestunud midagi, mis sai kokku lepitud ning tundus, et Besa on oma kodutöö teinud paremini, kui meie,“ märkis Rene Kaalo.
Kuna HC Kehra kaotas mängu 23:32, oli kahe mängu kokkuvõttes väravate vahe 63:55 vastaste kasuks ning Kehra meeskond järgmisse ringi ei pääsenud.

Eelmine artikkelAnija vallavanem kutsub kokku segakoori
Järgmine artikkelRaasikul oli emade-laste vaheline jalgpallilahing