HC Kehra kaotas nii Viljandile kui Viimsile

754

Eesti käsipallimeistrivõistluste 1. vahegrupis kaotas HC Kehra/Horizon Pulp & Paper 9. märtsil Kehras Põlva Servitile ja 17. märtsil võõrsil Viimsi/Tööriistamarketile, Aruküla SK alistas 10. märtsil 2. vahegrupis SK Tapa.
HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi meeskond kaotas kodusaalis meistrivõistluste liidrile 19:26 (9:15). Kehralaste kasuks viskasid Kaspar Lees 6 ja Uku-Tanel Laast 4 väravat.
Aruküla alistas kolmapäeval, 10. märtsil võõrsil SK Tapa 27:21 (14:12). Võitjate kasuks viskas Kristjan Järv parimana 7 väravat.
Viimsi/Tööriistamarketile kaotas HC Kehra 26:28 (9:16), kaotajate resultatiivseim oli Kaspar Lees 8 väravaga.
Vaheturniiridel, mis kestavad märtsi lõpuni, on pidada veel kaks viimast mängudevooru, HC Kehra vastased on neis Viljandi HC ja Põlva Serviti, Aruküla SK mängib Audentese ja SKga Tapa. Seejärel tehakse algust veerandfinaalmängudega.
Meistrivõistluste liidrid on praegu Põlva Serviti ja Viljandi 34 punktiga, Kehral on 32, Viimsi/Tööriistamarketil 22, Arukülal 15, Audentesel 8 ja Tapal 5 punkti. Põhi- ja vaheturniiri kokkuvõttes kaks parimat meeskonda veerandfinaalis ei mängi, vaid pääsevad otse poolfinaali, kus kohtuvad veerandfinaalide võitjatega.