HC Kehra kaotas mõlemad eurokarikamängud

763

Möödunud nädalavahetusel, 13.-14. veebruaril võistles HC Kehra/Horizon Pulp & Paper Portugalis Euroopa käsipallikarikavõistluste Challenge Cup sarjas.
Kehra meeskond oli esmakordselt pääsenud sarja 16 parema meeskonna hulka ning sai järgmise ringi vastaseks ABC/UMinho võistkonna, keda peetakse sarja üheks tugevaimaks meeskonnaks – eelmisel aastal oli Portugali meeskond sarja finaalis.
Kehralased kaotasid mõlemad mängud väga suurelt – laupäeval jäädi Portugali meeskonnale alla 29:40 (16:17), pühapäeval koguni 14:45 (9:22). Esimeses mängus viskas Uku-Tanel Laast 9 ja Marko Slastinovski 7 väravat, teises mängus olid meeskonna resultatiivseimad Kaspar Lees, Kaimar Lees ja Indrek Napsep, kes kõik said palli vastase väravasse 3 korral.
Peatreener Indrek Lillsoo, kes enne mängu uskus, et meeskond on suurteks mängudeks valmis, lootis pärast esimest mängu, et teine mäng võidetakse. Pärast hävitavat kaotust pühapäeva õhtul väga pettunud: „Tulemus ongi selline, kui me ei pea kokkulepitud mängujoonisest kinni. Kuid saime hea kogemuse ja meile näidati väga selgelt, kui kiireks on aetud tänapäeval käsipall. Meil on, mida treeningutel muuta ja kuhu pürgida.”
Allajäämisega Portugali klubile langes HC Kehra eurosarjas edasisest konkurentsist välja.

Eelmine artikkelKuusalu kooli juures männikus plaanitakse lageraiet
Järgmine artikkelJAKO REINASTE astus valimisliidust välja